ALIŞVERİŞ MERKEZİ MAGAZİN HABERLERİ

ALIŞVERİŞ MERKEZİ MAGAZİN HABERLERİ

FRED

İLGİ ODAĞI

Fenerbahçe’nin yeni transferi Fred, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Eşi Monique Salum ile birlikte geldiği AVM’de uzun süre alışveriş yapan başarılı futbolcu, ilk olarak dünyaca ünlü markaların ve mağazaların bulunduğu meydan katında soluğu aldı. Bir süre mağazaları dolaşan ve yeni sezon ürünlerini inceleyen Fred’e özellikle Fenerbahçe’li taraftarların ilgisi bir hayli yoğundu. Futbol severlerin ilgisine kayıtsız kalmayıp onlarla hatıra fotoğrafı çektiren Fred, bir süre yürümekte zorlandı.

ASLIHAN KARALAR

GÜZELLİĞİ İLE BEĞENİ TOPLADI

Ekranların genç ve güzel oyuncusu Aslıhan Karalar, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Yağmurlu havayı fırsat bilip tek başına AVM’ye gelen güzel oyuncu, meydan katında bulunan markaları ve mağazaları gezip bir süre alışveriş yaptı. Yanına gelen sevenleriyle hatıra fotoğrafı çektiren başarılı oyuncunun, şık spor stili dikkatlerden kaçmazken, duru güzelliği ile de beğeni topladı.

NİLSU BERFİN AKTAŞ

GÖZ KAMAŞTIRDI

Ekranların genç ve güzel oyuncusu Nilsu Berfin Aktaş, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Tek başına alışverişe çıkan güzel oyuncunun, ilk durağı dünyaca ünlü markaların ve mağazaların bulunduğu meydan katı oldu. Burada yeni sezon ürünlerini inceleyen ve kısa bir alışveriş yapan başarılı oyuncu, daha sonra soluğu Cantinery’de aldı. Yakın bir arkadaşıyla kahve eşliğinde keyifli vakit geçiren Nilsu Berfin Aktaş, hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Yanına gelen sevenleriyle tek tek hatıra fotoğrafı çektirip, ayak üstü de olsa sohbet etmeyi ihmal etmeyen güzel oyuncu, muhabirlerin fotoğraf isteğini kırmayıp objektiflere poz verdi. Güzel oyuncunun sade ve şık alışveriş tarzı ise göz kamaştırdı.

PELİN AKİL & ANIL ALTAN

İŞ TOPLANTISI

Ekranların sevilen yüzlerinden Pelin Akil ve Anıl Altan, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Akşam saatlerinde geldikleri AVM’de bir süre mağazaları dolaşıp alışveriş yapan çift, daha sonra meydan katında bulunan Morini restoranda çalışma arkadaşlarıyla bir araya geldi. Burada uzun süre toplantı yapan çiftin neşeli ve eğlenceli halleri dikkat çekti. Yanına gelen sevenleriyle uzun süre hatıra fotoğrafı çektiren çift, güler yüzlü ve sempatik halleriyle ise beğeni topladı.

ÜMİT DAVALA

KEYFİ YERİNDE

Galatasaray’ın efsane futbolcularından olan Ümit Davala, önceki gün eşi Başak Davala ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. İkili geldikleri AVM’de bir süre mağazaları dolaşıp alışveriş yaptıktan sonra soluğu meydan katında bulunan bir restoranda aldı. Burada kahve eşliğinde koyu bir sohbete dalan çiftin, keyfi bir hayli yerindeydi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ