ANKARA CEMİYETİNİN ÜNLÜ İSMİ TAM BİR ANTALYA AŞIĞI…

ANKARA CEMİYETİNİN ÜNLÜ İSMİ TAM BİR ANTALYA AŞIĞI…
  • Magazin / Manşet
  • 14/07/2022 13:37 | Son Güncellenme: 14/07/2022 13:38
  • ANKARA CEMİYETİNİN ÜNLÜ İSMİ TAM BİR ANTALYA AŞIĞI… için yorumlar kapalı
  • 235

Antalya’da evi olan ve her yaz mutlaka Antalya’ya tatile giden Kadriye Hanım, “Antalya adını duyduğumda; deniz, doğa, hayat ve keyif aklıma geliyor. Bu şehrin havası ve doğası beni her zaman cezbetmiştir. Bu güzel tatil beldesinin müdavimlerinden sayılırım. Fırsat Buldukça Ankara’dan yanımıza gelen ve aynı zamanda fotoğraf sanatçısı olan oğlum Burak’ta sezonun belirli günleri aramızda ” dedi.

HEM DOĞA HEM ŞEHİR HAYATI BİR ARADA…
Kadriye Ciritci; Antalya’nın kendisi için cazip yönlerini de şöyle dile getiriyor: “22 yıl önce burada ev aldık ve o zamandan günümüze kadar tatil için Antalya’yı seçmeye başladığımızı hatırlıyorum. Eşim ve ben burada ev sahibi olduk ve yazlarımızı bu güzel şehirde geçirmeye başladık. Antalya’nın nemli olmayan, geceleri serinleyen havası, denizinin güzelliği ve hem doğa hem de şehir hayatını bir arada sunması benim için en güzel yönleri” şeklinde konuştu.
O ANTALYA’DA BİLE ARANILAN BİR İSİM…

Antalya’da tatilin yanı sıra sık sık STK’lar la da bir araya gelen Kadriye Ciritci; “Geçtiğimiz günlerde AKİK Derneğinin lansmanına katıldım. AKİK İş İnsanları Birliği önümüzdeki günlerde kadın çalıştayı yapacak. Bende tecrübelerimi burada konuşmacı olarak paylaşacağım” dedi.

Kadriye Hanım; Antalya’da neler yaptığını da anlatarak; “Burada sakin bir günümdeysem dinlenerek ve doğayla iç içe geçiriyorum. Evde vakit geçirmekten de keyif alıyorum. Enerjik hissediyorsam da gezerek ve eğlenerek vakit geçirmekteyim. Genelde plaj olarak evime yakın olan Lara’yı seçmekteyim. Ama Antalya’yı gezmek istediğim zaman Belek, Kemer, Çıralı ve Side en sevdiğim yerleridir. Ben tam bir Antalya aşığıyım. ” şeklinde sözlerini noktaladı.haber:ali fikret

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ