Ankara Divan’da Yeni bir yıl ve Yeni bir ritm

Ankara Divan’da Yeni bir yıl ve Yeni bir ritm

Ankara Divan’da Yeni bir yıl ve Yeni bir ritm
  • Gündem / Magazin / Manşet
  • 08/01/2023 14:59
  • Ankara Divan’da Yeni bir yıl ve Yeni bir ritm için yorumlar kapalı
  • 96

Divan Ankara yeni yıl balosunda “Çukurhan” ve “Divan Ankara” personeli geçen bir yılın yorgunluğunu eğlenerek Üzerlerinden attılar.

Yeni bir yıl yeni bir ritm sloganı adı altında Divan Otel Ankara ve Divan Çukurhan personeli, hafta sonu yeni yıl balosunda buluştu. Gecede otel personeli gönüllerince eğlenerek bir yılın yorgunluğunu atarken, yeni yıl içinde enerji depoladılar.

ÇAKIN: “2023’TE DE ARTARAK VE ÇOĞALARAK BÜYÜYECEĞİZ…

Balonun ev sahipliğini Otel Müdürü Boğaçhan Çakın üstlendi. Çakın, başarılı bir yılı geride bıraktıklarını belirterek, tüm personele katkıları için teşekkür etti. Çakın balo başlamadan önce; Normalde bu kadar alkışa sahneye gelmem diyerek başladığı sözlerinin ardından ıslık ve alkışlar eşliğinde konuşmasını sürdürdü;

Boğaçhan – Pelin Çakın

“Çok kıymetli ailelerimize en başta benim arkamı toplayan eşim Pelin hanıma ve hepimizin arkasında duran eşlerimize  yani öncelikle sizlere hoş geldiniz demek istiyorum.  2022 senesini güzel bir şekilde geçirdik ve hepinizin başarılı çalışmasıyla 2023 senesine nihayet girdik. 2022 senesinde hepinizin emekleri çabaları ve büyük özverileri ile çok başarılı bir şekilde, ilk yılımızı Divan Ankara’da tamamladık.

Ayşegül Yetiş –  Gülçin Kofoğlu –  Seren Aykan – Ceren Devecioğlu – Nehir Ölmez

Bu gecenin yapılmasında destek olan kıymetli ağabeylerimle, kardeşlerime çok teşekkür ediyorum. 2023 yılını da artarak, çoğalarak ve başarılı bir şekilde geçirmeyi diliyorum. Umarım bu gece çok eğlenirsiniz. Şu anda bir arada olduğumuz yılbaşı etkinliğine tekrar hoş geldiniz” dedi.

Gonca Dağ 

Otel personeli, gecede gönüllerince eğlendi. Bir yılın yorgunluğunu atan personel, yeni yıl için de motivasyon depoladı. Baloda, çekiliş ile sürpriz hediyeler verilirken; Çekilişi kendi elleriyle yaptıran otel müdürü Boğaçhan Çakın Hediye çeklerini,  Çamaşır makinesi, Televizyon, Derin dondurucu ve Gram altınları sahiplerine verdi.

Meltem Oral 

BİR YILIN YORGUNLUĞUNU ATTILAR…

Otel çalışanları departman müdürleri yaptıkları ortak açıklamada; “  Gururluyuz, mutluyuz. Meslek etiğine uygun davranış ve gerçek beş yıldızlı hizmet anlayışı ile yola çıkmıştık bu gün ilkelerimizin ve kendimizle olan yarışımızın meyvelerini topluyoruz. 2022 ye veda ettiğimiz geçen haftanın ardından, 2023 yılına özel geleneksel bir gece gerçekleştirdik.

Ceren Devecioğlu 

Genel Müdürümüz Boğaçhan Çakın, departman müdürleri, otel çalışanı ile buluştuğumuz gecede başarılı bir yılın ardından coşkulu bir eğlence ile yılın yorgunluğu attık” şeklinde konuştular.

Hotel’de gerçekleştirilen yeni yıl yemeğinde menüde Divan lezzet tabağı ,  Köz patlıcanlı Cannelloni ,  Fırınlanmış Dana But ve tatlı olarak Profiterol vardı.

Özge Yardımedici 

Divan Ankara ve Çukurhan’ın en iyi çalışanlarına teşekkür belgeleri ile plaketleri verildi. Canto Orkestra Grubu müzikleri ve Oryantal in  sahne aldığı gece eğlenceli ve  hareketli parçaların yer aldığı canlı müzik ile  son buldu.

Pelin Çakın 

Mehtap Dağdemir 

Berra Altınok

Didem Alsancak 

Ayşegül Yetiş 

Cemile Gürer 

Gizem Önal

Kerim Arslan 

Gülçin Kofoğlu

Yaren Nur Turan 

Tuğba Özkan 

Seren Aykan 

Nehir Ölmez 

Boğaçhan ve Pelin Çakın çifti 

Alper – Seren Aykan 

Uğur – Songül Karadağ

Mete – Fatma Akgümüş 

İrfan Bergöz – Dila Aydoğan 

Efraim Kılıç – Ayşenur

Hande – Gökhan Gündoğdu 

Gecenin Mimarı Boğaçhan Çakın 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ