BATYA KEBUDİ’NİN HÜRREM SULTAN HAMAMI İÇİN TASARLADIĞI ZARİF KOLEKSİYON ÖZEL BİR DAVETLE TANITILDI…

BATYA KEBUDİ’NİN HÜRREM SULTAN HAMAMI İÇİN TASARLADIĞI ZARİF KOLEKSİYON ÖZEL BİR DAVETLE TANITILDI…
  • Magazin / Manşet
  • 11/06/2024 20:27
  • BATYA KEBUDİ’NİN HÜRREM SULTAN HAMAMI İÇİN TASARLADIĞI ZARİF KOLEKSİYON ÖZEL BİR DAVETLE TANITILDI… için yorumlar kapalı
  • 33

İstanbul’un tarihi yarımadasında, Sultanahmet ve Ayasofya Camileri arasında yer alan Hürrem Sultan Hamamı, tarihi dokusuyla misafirlerine özgün deneyimler sunuyor. Hürrem Sultan’ın isteği ile 1556 yılında Mimar Sinan tarafından yapılan ve saray hanedanına hizmet veren hamam, bu deneyimleri daha da özel kılmak amacıyla, ünlü mücevher ve aksesuar tasarımcısı Batya Kebudi ile iş birliği yaparak özel bir koleksiyona imza attı. Bu benzersiz eserden ve hamam kültüründen ilham alınarak hazırlanan zarif koleksiyonda, modern estetik ile tarih buluşuyor.

Özel koleksiyonun lansmanı, Hürrem Sultan Hamamı’nda Batya Kebudi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen bir davetle tanıtıldı. Davette koleksiyonun eşsiz parçaları sergilenirken, aralarında Serap Sarı, Ayça Sytmen, Feride Tansuğ, Rima Kolbaşı, Begüm Karamahmutoğlu ve Alegra Levi gibi isimlerin de yer aldığı misafirler, bu özel tasarımları yakından inceleme fırsatı buldular.

 

Hürrem Sultan Hamamı, sunduğu çok özel hamam, masaj ve bakım hizmetlerinin yanı sıra, misafirlerini hediye seçeneklerinin bulunduğu bölümde özel tasarım aksesuarlarla buluşturarak, onlara yaşadıkları eşsiz deneyimi hatırlatacak kalıcı hatıralar yaratmayı amaçlıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ