Birinci Yıla Özel Kutlama

Birinci Yıla Özel Kutlama

TUĞBA ÖZER – ÖZNUR KURT

Tuğba&Öznur Beauty Center muhteşem bir organizasyon ile 1. yılını kutladı. Birbirinden değerli konuklar ile gerçekleşen organizasyon güzel bir buluşmaya da ev sahipliği yaptı.

TUĞBA ve LENA ÖZER – ÖZNUR KURT

Tuğba Özer ve Öznur Kurt ev sahipliğinde gerçekleştirilen davete; kalabalık bir konuk topluluğu katıldı. Konuklar oldukça şık sunumlarla hazırlanmış ikramlar ve müzik eşliğinde hoş bir gün geçirdiler. İlk yılını başarıyla tamamlayan Tuğba ve Öznur Hanım konuklarıyla yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik sergiledi.

LENA ÖZER

Tuğba Özer ve Öznur Kurt yaptıkları ortak açıklamada yaptıkları iş birliğinden büyük mutluluk duyduklarını belirterek; “ Tuğba&Öznur Beauty Center olarak 1 Yılımız kutluyoruz. Geçen yıl yine danışanlarımız ve misafirlerimiz ile burada büyük bir buluşma gerçekleştirmiştik. Yine aynı şekilde danışanlarımız ve misafirlerimiz ile birlikteyiz. Tuğba&Öznur Beauty Center’da yaptığımız işlemler arasında İpek Kirpik, Lazer Epilasyon, Dipliner, G5 Masaj, Hydrafacial, İğneli Epilasyon, Dudak Renklendirme ve Kalıcı Makyaj bulunmaktadır. Birinci yılımızda aramızda ufak bir pasta keserek kutlama yaptık. Ayrıca şans getirmesi için misafirlerimize bileklikler hediye ettik. Yakında gireceğimiz 2024 yılında yeni işler getirerek ve çoğalarak güzel şeyler düşünüyoruz. Yeni yılda umutlarınız gerçek, mutluluklarınız sonsuz olsun. Herkese iyi yıllar” şeklinde açıklamada bulundular…

TUĞBA&ÖZNUR BEAUTY BEKLENTİLERİN ÜSTÜNDE İLGİYLE KARŞILANMAKTA

İlk yılını başarıyla tamamlayan Tuğba ve Öznur Hanım konuklarıyla yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik sergiledi.

ÖZNUR KURT

Tuğba&Öznur Beauty Center olarak 1 Yıl kutlamasında konuklar doyasıya eğlendi. Tuğba ve Öznur Hanım yaptıkları kaliteli işlerle,  ilk yılında beklentilerinin üstünde bir ilgiyle karşılaştıklarını da dile getirdiler.

NAGİHAN ÖZER

Konuklar oldukça şık sunumlarla hazırlanmış ikramlar ve müzik eşliğinde hoş bir gün geçirdikleri için iş yeri sahiplerine teşekkürlerini ilettiler.

Tuğba&Öznur Beauty Center uygulamalarıyla güzelliğinize güzellik katıyor.  Birinci yılını kutlayan Güzellik Salonu, aldığı hijyenik tedbirlerle hizmet sunmaya 2024’te de devam ediyor.

GÜLBAHAR KURT

RAMAZAN ve FATMA ENGİN

GÜLBAHAR ve ÖZNUR KURT

TUĞBA BAYGIN

HATİCE EKER

CEYLAN SEVGİLİ

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ