BOEHRINGER INGELHEIM, 2023’Ü KEDİ YILI İLAN ETTİ 

BOEHRINGER INGELHEIM, 2023’Ü KEDİ YILI İLAN ETTİ 
  • Ekonomi / Gündem / Magazin / Manşet
  • 08/05/2023 11:49
  • BOEHRINGER INGELHEIM, 2023’Ü KEDİ YILI İLAN ETTİ  için yorumlar kapalı
  • 139
Boehringer Ingelheim Türkiye, kedilere daha sağlıklı bir yaşam sunmak amacıyla ve “Kediler benzersizdir ve benzersiz bir bakımı hak ederler” mesajı ile, 2023’ü Kedi Yılı ilan etti.  Bu mesaj ile kedi ebeveynlerini kedi bakımı konusunda bilinçlendirirken düzenli veteriner hekim kontrolünün önemini vurgulamayı hedefliyor.

Boehringer Ingelheim, Türkiye, Mayıs 2023 –  Hayvan sağlığı tarafında hastalıkların öngörülmesi, önlenmesi ve tedavisi için birinci sınıf yenilikler üzerine faaliyetlerini sürdüren Boehringer Ingelheim, uzun vadeli bir bakış açısı ile geniş, yenilikçi bir ürün ve hizmet portföyü sunuyor.

Boehringer Ingelheim, pet konusundaki uzmanlığı ile kedilere daha sağlıklı bir yaşam sunmak amacıyla “Kediler benzersizdir ve benzersiz bir bakımı hak ederler” mesajını tüm çalışmalarında vurgulamak üzere 2023 yılını “Kedi Yılı” ilan ettiğini duyurdu. Şirket bu kapsamda, hayata geçirdiği çalışmalarla kedi ebeveynlerini kedi bakımı konusunda bilinçlendirirken düzenli veteriner hekim kontrolünün önemini vurguluyor.

Kedilerin Düzenli Veterinere Gitmesi Şart

Kedilerin kalp, böbrek ve ağrı gibi hastalıklarını pet ebeveynlerine belli etmediklerini vurgulayan Boehringer Ingelheim Türkiye Hayvan Sağlığı İş Birim Direktörü Przemyslaw Zielinski “Kediler, çok özel hayvanlar ve aileye girdikleri andan itibaren evin çocukları gibi değer verilip seviliyorlar. Her kedinin kendini anlatmak için farklı bir yöntemi olsa da hiçbir kedi, ağrısını belli etmeyi sevmez ve çoğunlukla sessizlik içinde acı çekerler. Bu nedenle kedileri düzenli olarak veteriner hekime götürerek kontrol ve tedavilerini gerçekleştirmek, onların sağlıklarını korumak ve dolayısıyla mutlu olmalarını sağlamak açısından son derece önemli. Ayrıca, kedilerin paraziter ilaçlarını düzenli yaptırmak da onların hayat kalitesini artıracaktır.

 

Boehringer Ingelheim olarak kedileri yakından tanıyor ve ihtiyaçlarına uygun tedavi seçenekleri sunmaya devam ediyoruz. Kediler alanındaki uzmanlığımızla, pet ebeveynleri arasında düzenli veteriner hekim kontrolünün önemine vurgu yapabilmek, patili dostlarımızın uzun ve sağlıklı bir hayat sürebilmelerine katkı sağlamak için 2023’ü Kedi Yılı ilan ettik” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ