Bon Objet Yeni Mağazasının açılış davetini gerçekleştirdi

Bon Objet Yeni Mağazasının açılış davetini gerçekleştirdi
Bon Objet Yeni Mağazasının açılış davetini gerçekleştirdi
Tuğçe Eyilik Vardar mobilya tasarım markası Bon Objet’nin yeni mağazası SkyLandHom’da açıldı.

 

 Tuğçe Eyilik Vardar mobilya tasarım markası Bon Objet’in SkyLandHom dekorasyon merkezinde yeni mağazasının açılışı 2024’e özel yeni fonksiyonel mobilya koleksiyonu ve ithal dış mekan markaları Ego Paris, livintwist ve Horm Casamania markaları ile birlikte  açılışa özel bir davet ile tanıtıldı.

 

Tuğçe Eyilik Vardar ev sahipliğinde yapılan davette konuklar birbirinden güzel atıştımalıkları tadarken kokteyl eşliğinde özel fonksiyonel mobiya koleksiyonunu gezip beğendikleri takımları sipariş verdiler. Bon Objet’in Çubuklu Beykoz’daki kendi Showroom’unun ardından tasarımı sanatla buluşturan SkyLandHom dekorasyon merkezinde de özel ve benzersiz mobilya ve obje koleksiyonu yer alacak.

Kurucu tasarımcısı Tuğçe Eyilik Vardar tarafından tasarlanan Bon Objet ürünleriEmaar Square Mall,Kanyon Alışveriş Merkezi Harvey Nichols mağazası, Nişantaşı Brandroom mağazası’nda mobilya/home bölümündeve Bodrum – A mutfak’ta bulunuyor. Marka bu noktalarda satış yapmaya devam ederken Çubuklu Beykoz’daki kendi Showroom’unda da hizmet veriyor. Bon Objet, talep doğrultusunda özel mobilya üretimi ve mimari destek ev dekorasyonu da sağlıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ