BYD Pazara girişini verdiği özel bir davet ile kutladı…

BYD Pazara girişini verdiği özel bir davet ile kutladı…

ÇAĞLA ŞİKEL

Dünyanın lider elektrikli otomobil markası BYD (Build Your Dreams), Türkiye pazarına girişini verdiği özel bir davet ile kutladı.

SİNEM ÜNSAL

BYD markasını Türkiye’ye kazandıran ALJ Holding Türkiye’nin Yönetim Kurulu Başkanı Ali Haydar Bozkurt ve BYD Türkiye Genel Müdürü İsmail Ergun’un ev sahipliğinde düzenlenen özel gecede iş, sanat ve cemiyet dünyasının  ünlü simaları Esma Sultan Yalısı’nda buluştu.

ŞEBNEM DÖNMEZ

Özel gecenin sunuculuğunu Çağla Şıkel üstlenirken, sahne alan Candan Erçetin de dillerden düşmeyen şarkılarıyla davetlilelere unutulmaz bir gece yaşattı.

MELİS AĞZAT

Gece geç saatlere kadar süren özel geceye aralarında Pervin Ersoy-Bilge Kuru, Sinem Ünsal, Şebnem Dönmez, Yiğit Dikmen, Kaan Sekban, Emre Yusufi, Emek Külür, Melis Ağzat, Umut Duygu ve Tolga Tekin’in de bulunduğu 500’den fazla konuk katıldı.

ARZU KUNT

Türkiye’de ilk kez sergilenen BYD modellerine büyük ilgi gösteren davetliler, otomobilleri yakından incelediler.

ASLIGÜL ATASAGÜN

Sergilenen tasarım harikası elektrikli BYD modellerinin direksiyon koltuğuna da oturan konuklar, BYD modellerinin tasarımı kadar teknolojik özelliklerine de hayran kaldılar.

BYD / BYD Auto Hakkında:

Çok uluslu bir teknoloji şirketi olan BYD, daha iyi bir yaşam için teknolojik inovasyonlarıyla öne çıkıyor. 1995 yılında şarj edilebilir batarya üreticisi olarak kurulan BYD, şu anda Çin, ABD, Kanada, Japonya, Brezilya, Macaristan ve Hindistan dahil olmak üzere 70’in üzerinde ülkede otomobil, raylı sistem taşımacılığı, yeni enerji ve elektronik sektörlerinin dahil olduğu bir iş hacmine sahip.

HAZAL TURESAN 

2003 yılında kurulan BYD Auto, BYD’nin otomotiv kuruluşu olarak daha iyi bir yaşam için otomobil ve otomobil teknolojileri geliştiriyor.

İLAYDA OYMAK

Global olarak çevreci teknolojileri otomobillere adapte etmeyi ve yaygınlaştırmayı hedefleyen BYD Auto, tam elektrikli ve plug-in hibrit araçlar geliştiriyor.

İPEK BAĞRIAÇIK

Elektrikli araçlar ve bataryalar konusunda uzman olan şirket, Çin’de üst üste 9 yıldır, globalde ise son 2 yıldır en fazla yeni nesil enerjili (elektrikli ve plug-in hibrit) binek araç satan marka olmayı başarıyor. Merkezi Hollanda’da bulunan BYD Avrupa ise, BYD Grubu’nun ilk deniz aşırı merkezi olarak Avrupa’da konumlandırıldı. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ