CEMİYET VE İŞ DÜNYASI “GENÇLİĞİN ŞİFRESİ ÇÖZÜLDÜ”

CEMİYET VE İŞ DÜNYASI “GENÇLİĞİN ŞİFRESİ ÇÖZÜLDÜ”
Dünyaca ünlü İtalyan kozmetik markaları Beauty Code PRO distiribitörlüğünde  Çırağan Sarayı’ nda dün gerçekleşen lansman ile Türkiye’ye giriş yaptı..
“PORTFÖYÜMÜZDEKİ HER MARKANIN ŞAMPİYONUYUZ”
2013 yılından beri faaliyet gösteren Beauty Code Pro, Icoone Beauty, BallancerPro, Nubea, ORising, Eliokap, PhytoAtivo, Cola by Belkos Belleza gibi güzellik markalarının ve ürünlerin distribütörü Çırağan Sarayı’ nda muhteşem bir lansman ile Türkiye’ye giriş yaptı.Beauty Code Pro kurucusu Alina Korkmaz
“BEAUTY Code PRO, cok yönlü olan ve iyi insanlardan oluşan bir aile. Profesyonel güzellik malzemeleri distribütörü olarak, Kozmetologlara, Kliniklere, Berberlere, Estetisyenlere, Salonlara ve Spa’lara satış yapıyor ve pazarlama, eğitim, dağıtım konularında tam hizmet sağlıyoruz. Portföyümüzdeki her markanın şampiyonu olmaktan gurur duyuyoruz” diye konuştu.
Dün Çırağan Sarayı’ nda gerçekleşen “Gençliğin Şifresi Çözüldü ” temalı davette, marka yüzü ve elçisi Ömür Gedik oldu. Türkiye’ deki ilk lansmanı gerçekleşen davete iş ve cemiyet dünyasının sevilen isimleri Neşe Gönül, Türkan Şerbetçi,Şule Duman Besa holding icra kurulu üyesi
Aygun Abasguliyeva- Socar Group, Katerina Ekşioğlu, Arzu Özal, Arzu Kunt,Nilüfer Çevikel,Zerrin Menteşeoğlu, Meltem Demir, Müge Tezman Sırmabıyık, Tülin-Burcu Kartoz ,Şebnem Demir, Gülay Kamaz, Nuray Fenercioğlu, Zeynep Toker, Serap Sarı, Çiğdem Akman,Gamze Özlü ve çok sayıda davetli katıldı. Holiday Organizasyon Aşkın Koç ve ev sahipliğini Arzu Kalaylı ve Şebnem Akman Balta’ nın davette markanın ürünleri ve cihazları tanıtıldı.
“TAM HİZMET SAĞLIYORUZ, PROFESYONEL EĞİTİM VERİYORUZ”
Türkiye’de çok sayıda düşük kaliteli ürün var ve bunun yerel yönetimler tarafından düzenlenmesi gerektiğini söyleyen Alina Korkmaz, “Tüm bunların arka planında biz de kaliteli bir alternatif sunmak istiyoruz. Ürünlerimiz ucuz değil, ama bu dünyada iyi olan hiçbir şey ucuz değil. Biz gereken her yönetimden belgelerimizi alıp gereken kurumlardan onayı aldık, Türkiye’de resmi bir şirketiz ve tabi sizin kullanacağınız bütün ürünler protokole göre getirilir ve saklanır. Paranın karşılığında kalite ve profesyonel hizmet sunuyoruz dolayısıyla şirket ismi ‘PRO’ olarak adlandırıldı. Tam hizmet sağlıyoruz, profesyonel eğitim veriyoruz ve müşterilerimizle her zaman iletişimdeyiz” dedi.
“ÇEVRE DOSTU ÜRÜNLER KULLANIP SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNE DESTEK VERİYORUZ”
Sosyal sorumluluk projelerine destek verdiklerini ve çevre dostu ürünler kullanmaya özen gösterdiklerini söyleyen Alina, “Bu bizim için çok önemli, üstelik biz de gönüllüyüz ve buna sponsor oluyoruz. Mümkün olduğunca çevre dostu ürünler ithal ediyoruz, mesela Nubea saç terapi ürünleri. İçeriği yüzde 100 esensiyel sinerji yağlardan oluşur, silikon ve hormon içermeyen tamamen doğal ve de çok etkilidir. Aynı zamanda LÖSEV çocuklarına destek veriyoruz çünkü ne yazık ki protokole göre yapılan işlemler çocukların bağışıklık sistemine göre değil. Mümkün olduğunca topluma ulaşmaya çalışıyoruz ve nüfusun zayıf kesimlerini destekliyoruz. Gülebilirsiniz ama coşkuyla. Evet paranormaliz ama güzelliklerin dünyayı kurtaracağına inanıyoruz. Çünkü gençliğin sırrını çözdük” dedi.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ