Dilan Polat, Şimdi de Banu Parlak ve Eylül Öztürk

Dilan Polat, Şimdi de Banu Parlak ve Eylül Öztürk
  • Magazin / Manşet
  • 24/11/2023 06:58
  • Dilan Polat, Şimdi de Banu Parlak ve Eylül Öztürk için yorumlar kapalı
  • 155

Yüzlerce sosyal medya fenomeninin mercek altına alındığı son günlerde dikkat çeken isimlerden Eylül Öztürk’ün, Dilan Polat’tan sonra Banu Parlak’la da ‘yakın arkadaş’ olduğu ortaya çıktı! Detaylar

Dilan Polat, Özlem-Tayyar Öz, Banu Parlak, Şulemsi ve daha niceleri derken bu sefer de Eylül Öztürk haberleri görür olduk.

 

Dilan ve Engin Polat’ın kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla tutuklanması arkalarında koca bir kaos bırakmalarına sebep oldu.

Dilan ve Engin Polat'ın kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla tutuklanması arkalarında koca bir kaos bırakmalarına sebep oldu.

Polat çiftinin birdenbire ultra zengin bir yaşam sürmeye başlaması göze batınca, sonuç da cezaevine girmek olunca gözler haliyle onların bir benzeri olan diğer sosyal medya fenomenlerine çevrildi. 600’den faza sosyal medya fenomeni inceleme altına alındı.

2019’dan kalma, kimileri tarafından ‘şampiyonalar ligi’, kimileri tarafından da ‘kurtlar sofrası’ olarak değerlendiren bu fotoğraf ve masada bulunan isimler gündeme bomba gibi düşmüştü hatırlarsanız.

2019'dan kalma, kimileri tarafından 'şampiyonalar ligi', kimileri tarafından da 'kurtlar sofrası' olarak değerlendiren bu fotoğraf ve masada bulunan isimler gündeme bomba gibi düşmüştü hatırlarsanız.

Fotoğraftaki herkes tek tek dikkat çekti ve merak edildi şüphesiz, fakat asıl odak Eylül Öztürk’te kaldı!

Dilan Polat, Özlem-Tayyar Öz, Banu Parlak, Şulemsi ve daha niceleri derken bu sefer de Eylül Öztürk haberleri görür olduk.

Dilan Polat, Özlem-Tayyar Öz, Banu Parlak, Şulemsi ve daha niceleri derken bu sefer de Eylül Öztürk haberleri görür olduk.

Uzun yıllardır sosyal medya fenomenliği yapan ve eşi Barış Kenan Özkan veç çocukları ile Amerika’ya yerleşen Eylül Öztürk’ün, önce Dilan Polat’ın tutuklanmasının ardından ABD’deki evlerinin tapusunu eski ev sahibine devrettiği iddia edildi.

Ardından Show Haber muhabiri, “Çiftin Amerika’ya giderken 144 milyon TL götürdüğü iddiası var. Çıkan haberler sonrasında aldığı 11 daireyi akrabaların üzerine geçirdiği söyleniyor” dedi.

Ardından Show Haber muhabiri, "Çiftin Amerika’ya giderken 144 milyon TL götürdüğü iddiası var. Çıkan haberler sonrasında aldığı 11 daireyi akrabaların üzerine geçirdiği söyleniyor" dedi.

Tüm bu iddiaların üzerine bir süre sessizliğini koruyan Eylül Öztürk’ten açıklama geldi. “Benim yaptığım açıklamanın herhangi bir hükmü olacak mı bu insanlar nezdinde mesela? Desem ki ‘o öyle değil böyle’, inanacaklar mı? İnanmayacaklar” diyerek sitem eden Eylül Öztürk, yalanın sınırı olmadığını ve gerçeklerin ortaya çıkacağını söyledi.

Tüm bu iddiaların üzerine bir süre sessizliğini koruyan Eylül Öztürk'ten açıklama geldi.  "Benim yaptığım açıklamanın herhangi bir hükmü olacak mı bu insanlar nezdinde mesela? Desem ki 'o öyle değil böyle', inanacaklar mı? İnanmayacaklar" diyerek sitem eden Eylül Öztürk, yalanın sınırı olmadığını ve gerçeklerin ortaya çıkacağını söyledi.

Fakat sosyal medyadaki ‘Eylül Öztürk’ incelemesi bitmedi tabii ki! Eylül Öztürk’ün önce Dilan Polat’la ve Nez Demir’le eski fotoğrafları dikkat çekti. Ve şimdi değilse bile bir dönem (ki o dönem dikkat çekici) şu an mercek altındaki hemen hemen tüm isimlerin yakın arkadaş olduklarını anlamış olduk.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ