Dilan Polat’ın Ferrari ile Karakola Gitmesi Gündem Oldu: Nagihan Karadere Topa Tuttu

Dilan Polat’ın Ferrari ile Karakola Gitmesi Gündem Oldu: Nagihan Karadere Topa Tuttu
Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın tüm mal varlıklarına el konulması sonrası ilk kez görüldü. Çiftin lüks araçları da dahil tüm mal varlığını yediemine teslim edeceği konuşulurken, kırmızı Ferrari ile karakola gittiği görüntü olay oldu. 

Görüntüleri izleyen Survivor Nagihan Karadere ise Polat çiftini topa tuttu.

DHA’nın haberine göre, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın, Dilan Polat ve Engin Polat çifti ile yakınlarına ilişkin “suç örgütü kurmak ve yönetmek”, “suç örgütüne üye olmak”, “suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklamak” ve “Vergi Usül Kanunu’na muhalefet” olmak üzere 4 ayrı suçtan soruşturma yürüttüğü öğrenildi.

DHA'nın haberine göre, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın, Dilan Polat ve Engin Polat çifti ile yakınlarına ilişkin “suç örgütü kurmak ve yönetmek”, “suç örgütüne üye olmak”, “suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklamak” ve “Vergi Usül Kanunu’na muhalefet” olmak üzere 4 ayrı suçtan soruşturma yürüttüğü öğrenildi.

Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın tüm mal varlıklarına el konulmuştu. Çiftin lüks araçları da dahil tüm mal varlığı yediemine teslim edeceği konuşulurken, Polat’ın kırmızı Ferrari ile Beykoz emniyetine gittiği anları olduğu bir görüntü olay oldu.

Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın tüm mal varlıklarına el konulmuştu. Çiftin lüks araçları da dahil tüm mal varlığı yediemine teslim edeceği konuşulurken, Polat'ın kırmızı Ferrari ile Beykoz emniyetine gittiği anları olduğu bir görüntü olay oldu.

İşte o görüntüler:

2. Sayfa’nın Instagram hesabında bu görüntüleri gören Nagihan Karadere, Polat çiftini topa tuttu. Karadere, “Sayenizde Kızlar vesile olmuş oldunuz. Millet bu zor zamanda yemeye ekmek bulamazken böyle görgüsüzlük dünyada görülmemiştir. Ayrıca tüm zincir güzellik merkezleri iyice araştırılsın hepsinin sonu böyle olacak net!” diyerek tepki gösterdi.

2. Sayfa'nın Instagram hesabında bu görüntüleri gören Nagihan Karadere, Polat çiftini topa tuttu. Karadere,  "Sayenizde Kızlar vesile olmuş oldunuz. Millet bu zor zamanda yemeye ekmek bulamazken böyle görgüsüzlük dünyada görülmemiştir. Ayrıca tüm zincir güzellik merkezleri iyice araştırılsın hepsinin sonu böyle olacak net!" diyerek tepki gösterdi.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ