‘Estetiğe para veremeyen varsa bunu yapsın!’

Esra Dermancıoğlu, Instagram hesabından yüzüne fön makinesi tuttuğu anları yayınlayarak, takipçilerine bir öneride bulundu. Ünlü oyuncu, “Estetiğe çok para veremeyen varsa, bunu uzun süre yaparsanız öyle kalıyor olabilirsiniz.” şeklinde konuştu

‘Estetiğe para veremeyen varsa bunu yapsın!’
  • Manşet
  • 31/07/2022 14:30
  • ‘Estetiğe para veremeyen varsa bunu yapsın!’ için yorumlar kapalı
  • 118

Bir dönem yayınlanan “Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisinde canlandırdığı “Mukaddes Yenge” rolüyle hafızlara kazınan ve “Muhteşem Yüzyıl Kösem” ile “Sil Baştan” gibi birçok projede rol alan Esra Dermancıoğlu (53), paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yer alan Dermancıoğlu, “Sanatçının görevi halkı bilinçlendirmektir.” notuyla takipçilerine esprili bir öneride bulundu. Yüzüne fön makinesi tuttuğu eğlenceli anları Instagram’dan paylaşan ünlü oyuncu, gönderisinde, “Estetiğe çok para veremeyen varsa, bunu uzun süre yaparsanız öyle kalıyor olabilirsiniz.” ifadelerine yer verdi.

Refia (19) adında bir kızı bulunan Esra Dermancıoğlu’nun gönderisi çok sayıda beğeni aldı. Şarkıcı Seda Sayan da oyuncunun bu paylaşımına kayıtsız kalmadı. Sık sık estetik operasyonlar geçiren Sayan, Dermancıoğlu’na, “Seviyorum seni!” yorumunda bulundu.

Öte yandan geçtiğimiz aylarda özel hayatıyla ilgili soruları yanıtlayan Dermancıoğlu, “Cinsel yönelimini sorguladığın dönem oldu mu?” sorusuna şu yanıtı vermişti:

Heteroyum ben. Çok seviyorum. Lisede böyle konuşurduk çok, sorgulamama bile gerek kalmadı. Erkek doğasını çok seviyorum. Bir de fiziksel olarak çok güzel buluyorum. Köküne kadar heteroyum.

Ünlü oyuncu, daha önce de aldatıldığını itiraf etmişti. Dermancıoğlu, “Biz bir seyahate gideceğiz. O gece misafirlerimiz gitti, berjerde oturuyoruz. ‘Sen beni aldatıyor musun?’ dedim. ‘Evet’ dedi. Sonra konuştuk, çok da konuştuk. Ardından da boşandık. Şimdi çok tatlıyız. Benim kızımın babası çok da şeker bir adam. Ama yani sıkılmış…” diye konuşmuştu.

Bir kadın ve bir adamın sonsuza kadar beraber kalmak istemeyebileceğini söyleyen oyuncu, “Adam başkasını ister, kadın başkasını ister… Aldatma konusunun Türkiye’de bu kadar büyütülüp drama haline getirilmesi çok sinirimi bozuyor. Çok sıkışmış bir şey… İletişim yok bu konuda.” ifadelerini kullanmıştı.

Dermancıoğlu’nun, “Bir erkeğin beni aldatması bana asla bir sorun değil. Bir erkeğin ya da bir kadının birbirini aldatma konusunu asla adalet içine sokmuyorum. Bu başka bir güdü, istemiyordur başka bir şeydir” sözleri uzun süre gündemde kalmıştı.

Ünlü oyuncu ayrıca, “Bir erkek eşine gidip ‘ya benim canım başka kadınlar çekiyor’ diyemiyor. Diyemediği için de yalanlara, aldatmalara, arkadan iş çevirmelere başvuruyor.” demişti.

Fotoğraflar: Instagram

  • “BAKIN, BU GÜZELİ BİZ YAPTIK!”
  • ESRA İLE DEMET BAŞ BAŞA YEMEKTE
    ESRA İLE DEMET BAŞ BAŞA YEMEKTE
24 SAATGÜNÜN ÖZETİ

24 saat

24 saat günün önemli haberleri ve gelişmeleri
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ