Evden ayrıldı Zorlu’ya taşındı

Evden ayrıldı Zorlu’ya taşındı

Türkiye’nin önde gelen iş dünyası çiftlerinden biri olan Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer ve Sabancı Holding Gıda ve Perakendecilik Grup Başkanı Haluk Dinçer, 28 yıllık evliliklerine son verme kararı almıştı. Bu karar, iş ve özel yaşamlarıyla dikkat çeken çiftin ayrılığıyla gündemde büyük bir yer tutmuştu. İki yetişkin çocukları bulunan Dinçer çifti, anlaşmalı bir şekilde boşanmaya karar vermişti.

Evden ayrıldı Zorlu’ya taşındı
Suzan Sabancı ve Haluk Dinçer, 1995 yılında nikâh masasına oturmuştu. Anlaşmalı boşanmak için mahkemeye başvuran çiftin 27 ve 25 yaşlarında iki çocuğu var.

Son gelişmelere göre ise Haluk Dinçer, boşanma kararının ardından Suzan Sabancı Dinçer ile birlikte yaşadığı evden ayrılarak yeni bir hayata adım atmış gibi görünüyor. Dinçer, Zorlu Center’ın rezidansında yaşamaya başlamış. Önceki gün de yeni adresinin popüler restoranlarından biri olan Morini’de yemek yerken görüldü. Tek başına yemek yiyen ve uzun süre telefonu elinden düşürmeyen Haluk Dinçer’in yüzünde bir gülümseme vardı ve belli ki keyfi yerindeydi.

Evden ayrıldı Zorlu’ya taşındı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ