Garfield’in resmi posteri yayınlandı!

Garfield’in resmi posteri yayınlandı!

Karikatürist Jim Davis tarafından 1978 yılında yaratılan, pazartesi günlerinden nefret etmesi ve lazanyaya olan sevgisiyle akıllarda kalan uyuşuk kedi Garfield’in yeni filminin posteri yayınlandı. Kayıp babası ile beklenmedik bir şekilde yeniden bir araya gelen Garfield’in eğlenceli maceralarını konu alan The Garfield Movie / Garfield, 24 Mayıs’ta sinemalarda olacak.

 

19.12.2023, İstanbul

Dünya çapında ünlü, pazartesileri sevmeyen ama lazanyayı seven, tembel, şişman ve alaycı ev kedisi Garfield, yeni maceralarıyla beyazperdede seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor.

 

Chris Pratt tarafından seslendirilen Garfield’i bu kez, vahşi bir dış mekân macerası bekliyor. Samuel L. Jackson tarafından seslendirilen Garfield’in dağınık sokak kedisi babası Vic, beklenmedik bir şekilde ortaya çıkıyor. Kayıp babası ile yeniden bir araya gelen Garfield ve köpek arkadaşı Odie mükemmelce şımartılmış hayatlarından zorla ayrılıp Vic ile komik ve riskli bir soyguna katılmak zorunda kalıyorlar.

 

Yönetmen koltuğundan Mark Dindal’in oturduğu filmde, baş karakterin sesi olarak Chris Pratt’ın yanı sıra Samuel L. Jackson, Nicholas Hoult, Cecily Strong, Hannah Waddingham, Brett Goldstein, Bowen Yang, Harvey Guillén ve Ving Rhames kadroda yer alıyor.

 

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği, “Garfield”, 24 Mayıs’ta vizyonda olacak.

 

Filmin fragmanı: https://youtu.be/fmdw0rBgT_o?feature=shared

 

Filmin Künyesi:

Directed by:                                                               Mark Dindal

 

Screenplay by:                                                            Paul A. Kaplan & Mark Torgove and David Reynolds

 

Based on the Garfield® characters

created by:                                                                 Jim Davis

 

Producers:                                                                 John Cohen

Broderick Johnson

Andrew A. Kosove

Steven P. Wegner

Craig Sost

Namit Malhotra

Crosby Clyse

 

Executive Producers:                                               Jim Davis

Bridget McMeel

David Reynolds

Scott Parish

Carl Rogers

Simon Hedges

Chris Pflug

Louis Koo

Steve Sarowitz

Justin Baldwin

Peter Luo

 

Cast:                                                                            Chris Pratt

Samuel L. Jackson

Hannah Waddingham

Ving Rhames

Nicholas Hoult

Cecily Strong

Harvey Guillén

Brett Goldstein

Bowen Yang

 

 

 

 

 

TME Films Hakkında:

 

2014 yılından bu yana dünyanın önemli sinema yapım şirketlerinin Türkiye’deki pazarlama faaliyetlerini yürüten TME Films, sinemaseverleri prestijli yapımlarla buluşturan dağıtımcı bir firmadır.  Bağımsız yapımlar için TV satışları da yapan TME Films, 2020 yılına kadar 20th Century Fox’un Türkiye, Azerbaycan ve Gürcistan’daki lisansörlüğünü yürütmüştür. Eylül 2022 itibariyle Sony Pictures yapımı filmlerin ülkemizdeki dağıtımcılığını üstlenen TME Films, Nisan 2023’ten itibaren ise Warner Bros.’a ait filmlerin de dağıtımı yapmaya başlamıştır. Sektörün en hızlı büyüyen firmalarından olan TME Films, ayrıca yerli ve bağımsız yapımların da dağıtımcılığını yapmaktadır. TME Films, bugüne kadar La La Land,1917, The Fabelmans gibi ödüllü yapımların yanı sıra Hunger Games serisi gibi dünya çapında hit olmuş, çok sayıda gişe rekortmeni filmi Türk sinema izleyicisi ile buluşturmuştur.   TME Films, Sony Pictures ve Warner Bros. ile birlikte Spiderman, Ghostbusters, Venom ve Barbie gibi tüm dünyanın merakla beklediği filmleri ve daha nice kaliteli yapımı izleyiciye sunmaya devam ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ