“GARİP İNSAN” SiNEMA FİLM’İ GALASINA HAZIRLANIYOR..

“GARİP İNSAN” SiNEMA FİLM’İ GALASINA HAZIRLANIYOR..
  • Magazin / Manşet
  • 06/07/2022 15:01 | Son Güncellenme: 06/07/2022 16:38
  • “GARİP İNSAN” SiNEMA FİLM’İ GALASINA HAZIRLANIYOR.. için yorumlar kapalı
  • 421

Müge YMG Film Yapım Şirketi kurulduğu 2020 tarihten bu yana hızla büyüyerek sektördeki yerini aldı. Müge YMG Flim Yapım Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Yılmaz, açıklamasında : “Müge YMG Film Yapım Şirketimiz sektörde kısa zamanda doğru bir alt yapı ve başarılarıyla ismini duyurmayı vizyon edinmiştir.

Yakında vizyona girecek olan “GARİP İNSAN” adlı uzun metrajlı sinema filmi projesi için İstanbul’un Avcılar ve Esenyurt İlçelerinde aktif bir şekilde sektördeki çalışmalarımıza hız verdik ve Müge YMG Film Yapım Şirketi olarak İstanbul’un Çatalca, Altınşehir ve Beylikdüzü ilçelerinde çekimlerini yapmış olduğumuz “GARİP İNSAN” komedi Sinema Filmimizin çok yakında Galasını İstanbul Beyoğlu-Taksim Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştireceğiz. Gala’ya birçok ünlü oyuncu, yönetmen, ünlü şarkıcı, ünlü mankenler ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin yanı sıra, Bakanlar, Siyasetçiler, Bürokratlar, STK Başkanları ve 500 kişilik üst düzey İş Adamları iştirak edecek.”
Film projesi hakkında bizleri bilgilendiren Müge YMG Filim Yapım Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Yılmaz:
“Bizler yapım şirketi olarak birbirimize kenetlenmiş bir ekip çalışmasıyla, “GARİP İNSAN” adlı uzun metraj komedi sinema film projemizi sinema severlerle buluşturmanın heyecanı içerisindeyiz. Filmin Yönetmenliğini Banu Kaptanoğulları, Görüntü Yönetmenliğini ise Vedat Karadeniz yaptı. Filmimizin müziklerini ise birçok ünlü ses sanatçılarının Müzik Yapımcısı olan (MAP Production) Mustafa Arapoğlu yaptı.”Komedi ağırlıklı olan “GARİP İNSAN” filmimiz asla hafızalardan silinmeyecektir. Seneryosunu da bizzat kendim kaleme aldım. “GARİP İNSAN” filmimiz Pandemi döneminde çektiğimiz ender filmlerden birisidir ve şirketimizin ilk filmidir, filmimizi Kurban Bayramından hemen sonra tüm Türkiye’de Sinemalarda vizyona sokacağız. Film Projemizin afişini sizlerle paylaşmanın mutlulugunu yaşıyoruz.
Böylece kısa sürede avantürlü “GARİP İNSAN” komedi sinema filmiyle ilk başlangıcı yapan Müge YMG Film Yapım Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Yılmaz :
“Allah izin verirse Kars ilimizde ise “ACI DÜĞÜN” adlı Dram, Aşk ve Aksiyon konulu uzun metraj sinema film projemiz için süpriz ünlü oyuncularımızdan oluşan Celibrity Anacast’ımız ile kollarımızı sıvadık ve Ekim ayı gibi 2. dev film projemiz olan “ACI DÜĞÜN” adlı sinema filmimiz için hazırlıklarımızı başlattık ve bomba gibi geliyoruz.”
Avantürlü (serüven) film türleri ve dizi yapımı projelerimiz de yapım planlarımız içerisinde.
Yapımcılığını üstlendiğimiz Sinema, Dizi ve Reklam eserlerimizin yaygın olarak izleyiciye ulaştırılmasını sağlamak ve sanat bilincini yükseltmek yönünde politikalar üreterek, bu amaca hizmet eden projeler üretmek, nitelikli eser üretimini teşvik etmek, kültür mirasımızın gelecek kuşaklara aktarılmasını sağlamak ve uluslararası boyutta Türk Sinemasının yerini ve rolünü güçlendirmek.
Türk Sinema sektörünü dünyada marka değerine sahip bir konuma getirmek ve ülkemizi en önemli Sinema üretim merkezlerinden birisi olarak vazgeçilmez noktaya taşımak.
Ben buradan emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ