HATIR’a mutlaka uğrayın

HATIR’a mutlaka uğrayın

HATIR’a mutlaka uğrayın
  • Magazin / Manşet
  • 06/03/2023 15:19
  • HATIR’a mutlaka uğrayın için yorumlar kapalı
  • 414
Gaziomanpaşa’da bulunan Hatır meyhane hafta sonlarında yine dolup taşıyor. Geçtiğimiz hafta açılışı yapılan Hatır Meyhane Ankara cemiyet hayatı ve moda dünyasının önde gelen isimlerini ağırlamaya devam ediyor…

ZUHAL ALVER

Mekanda bulunan konuklar 80’li yılların hüzünlü şarkıları ile romantik anlar yaşarken, zaman zaman da hareketli parçalar eşliğinde neşe içinde muhabbet ediyorlar.

EDA DURMUŞ

Çeşitli mezeleri hem damak tadınıza hem de gözünüze hitap etmekte.  Hatır Meyhane, hafta sonunda alternatif bir konsept arayanların artık tek adresi.

ELİF BAYAR

100 kişi kapasiteli mekânda güler yüzlü ve sempatik bir ekip çalışıyor. Mekânın mezeleri, bildiğimiz lezzetlerinden biraz daha farklı. Meze Tabakları ve kadehlerde daha önce hiçbir yerde görülmemiş, eski Rum Meyhaneleri konseptinde.

SENA SOY

Hatır eğlence anlayışı, yaratıcı mutfağı ve kulakların pasını silecek 80’li yılların müzikleri ile hafta sonları yeni konuklarını ağırlıyor. Mutlaka rezervasyonunuzu önceden yaptırın

REYHAN EKİN

Mutfaktaki şef, bu işi gerçekten iyi biliyor gibi görünüyor, çünkü lezzetler damak çatlatan cinsten! Hatır Meyhane, gurme mutfağı ile lezzet arayanların da yeni adresi.

MARİİA ÖZDEMİR

Hatır Meyhanede sıcak bir karşılama, taze hazırlanmış mezeler ve güler yüzlü hizmet bulacaksınız. Kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayan sıcak ortamı, güler yüzlü çalışanları, keyifli işletme anlayışıyla Hatır yeni nesil meyhanenin adresi.

BETÜL KURT

Sizleri Hatır Meyhane ailesinin bir parçası gibi hissettirmek için sabırsızlanıyoruz. Şerefe.

ASENA SULTAN KAYAALP

Hatıra’a uğrayın ve bol seçenekli harika yemekleriyle tanışıp o harika ortamını kendi gözlerinizle görün.

ALEYNA ÖZDERE

Adres: Hatır Meyhane, Resitgalip Caddesi Hatır Sokak No:4

YAREN KILIÇ

SİBEL SANCAK

BUSE KILIÇ

BERFU AYDIN

HİLAL UYAR

Sena Nur Kayaalp

Özen Özer – Berfu Aydın – Sibel Sancak

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ