Hepsi birbirinden ikonik

Hepsi birbirinden ikonik

Bülent Ersoy, Banu Alkan ve Safiye Soyman’ın hepsi birbirinden ikonik maceraları, İngilizceyle imtihanları ve birbirleriyle bitmek bilmeyen atışması o kadar beğenildi ki binlerce insan, YouTube’da tüm bölümleri mevcut olan programı tekrar tekrar izlemeye devam etti!

Bülent Ersoy, Banu Alkan ve Safiye Soyman'ın hepsi birbirinden ikonik maceraları, İngilizceyle imtihanları ve birbirleriyle bitmek bilmeyen atışması o kadar beğenildi ki binlerce insan, YouTube'da tüm bölümleri mevcut olan programı tekrar tekrar izlemeye devam etti!

Mutlaka denk gelmişsinizdir, Dünya Güzellerim’in aynı kadroyla ve ‘masada’ konseptiyle geri döneceğinin haberini almıştık.

Mutlaka denk gelmişsinizdir, Dünya Güzellerim'in aynı kadroyla ve 'masada' konseptiyle geri döneceğinin haberini almıştık.

YouTube’da haftanın üç günü yayınlanacak olan Dünya Güzellerim Masada’dan Bülent Ersoy küçük bir açılış bile yapmıştı hatta!

Geçtiğimiz dakikalarda, 16 Aralık’ta kavuşacağımız programın ilk fragmanı yayınlandı! Yayınlandığı gibi de sosyal medya kullanıcılarını ayağa kaldırmayı başardı!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ