JANSOWAH Fransa’dan Türk şarkıcı ya övgüler

JANSOWAH  Fransa’dan Türk şarkıcı ya övgüler
  • Magazin / Manşet
  • 03/03/2024 10:20 | Son Güncellenme: 03/03/2024 16:34
  • JANSOWAH Fransa’dan Türk şarkıcı ya övgüler için yorumlar kapalı
  • 43

JANSOWAH  Fransa’dan Türk şarkıcı Jansowah (28), Türkçe, Fransızca, İngilizce ve İspanyolca projeler yapmak üzere RnB, Pop, Oryantal müziği harmanlayarak kendi tarzıyla yeni şarkılara imza atıyor. Şarkı sözleri yazmasının yanısıra, hem dansıyla, hem de latino şarkılarıyla kendine hayran bırakan lolita şarkıcı, video klip çekimlerini Fransa ve Türkiye’de yaptı.


Uzun süredir üzerinde çalıştığı ”Dolunay” isimli teklisiyle müzik severlerle buluştu. Dikkatleri üzerine çeken Jansowah, inanılmaz bir çıkış yapmak için uzun soluklu bir hazırlık süreci yaşadı. Güzel şarkıcı, yaza bomba gibi girebilmek için latino parçasının sırasını bekliyor.


JANSOWAH  2024 yılı içerisinde izlenebilecek olan yeni bir sinema filminde de soundtrack parçası ile yer alırken, Fransa’da rol alan Jansowah, oyunculuk yeteneğini de gözler önüne serdi. Jansowah, sanatçıların üretmeye devam etmesi ve müzik sektörünün birleştirici gücüyle her şeyin daha da güzelleşeceğine inanıyor. Ülkemizin ve dünyanın geçmekte olduğu zor dönemlerden sonra her şeyin çok daha güzel olacağına inancını dile getiriyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ