Kanyon’da unutulmaz bir deneyim yaşadılar.

Kanyon’da unutulmaz bir deneyim yaşadılar.

ASİDO, gastronomi dünyasının önde gelen ismi Şef Yağız İzgül’ün liderliğinde gerçekleştirdiği, “Yemekten Korktuğun Lezzetler” konseptli workshop’u ile sanat, moda ve iş dünyasını bir araya getirdi. USLA Mutfak Akademisi Kanyon’da unutulmaz bir deneyim yaşadılar.

PELİN ORHUNER
Türkiye’de ilk kez Nane, Tropic ve Frutti ile 3 farklı tat seçeneğine sahip çiğneme tabletleriyle kullanıcılarına farklı lezzet deneyimleri sunan, Humanis’in OTC alanındaki markası Asido’nun “Yemekten Korktuğun Lezzetler” konseptiyle gerçekleştirdiği; bol acılı, bol baharatlı menüyü eksiksiz tamamlamak için birbiriyle yarış haline giren konuklar, Şef Yağız İzgül, liderliğinde Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerini birlikte pişirerek eşsiz bir deneyim yaşattı.

YOSİ MİZRAHİ – ŞEBNEM ÖZİNAL

İş, sanat ve cemiyet hayatından ünlü isimlerin ilgi gösterdiği etkinlikte; Onur Büyüktopçu, Burak Sevinç, Sena Çakır, Ceyhun Fersoy, Yosi Mizrahi, Pelin Orhuner, Bilge Öztürk, Alegra Levi gibi tanınmış simalar, Kendi elleriyle hazırladıkları yemekleri afiyetle tadıp, mide yanması şikayeti çekmemek için yemek yedikten sonra Asido çiğneme tabletlerini deneyimlediler.

SENA ÇAKIR – BURAK SEVİNÇ

Davetin ev sahibi olan, Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilaç firmalarından Humanis’in Tüketici Sağlığı Tanıtım Müdürü Tayfun Kotan ve Humanis Tüketici Sağlığı Ürün Müdürü Çiğdem Dursun davetlilerle yakından ilgilendi.

CEYHUN FERSOY

BİLGE ÖZTÜRK

MELİS DİLMENER

KAAN TATLITUĞ

ÖZGE ŞAHİN

ÖZGE ŞAHİN – MELİS DİLMENER

NECMİ YAPICI – NİHAN DURUKAN

YOSİ  ve ŞEBNEM

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ