Kayra Zabcı, hakkında merak edilenleri yanıtladı

Kayra Zabcı, hakkında merak edilenleri yanıtladı
  • Magazin / Manşet
  • 12/01/2023 20:46
  • Kayra Zabcı, hakkında merak edilenleri yanıtladı için yorumlar kapalı
  • 89
“Doğduğun Ev Kaderindir” dizisi ile adını geniş kitlelere duyuran ve şimdilerde de, “Alpaslan: Büyük Selçuklu”daki Seferiye Hatun rolüyle izleyenlerin beğenisini kazanan Kayra Zabcı, hakkında merak edilenleri yanıtladı.

“Öncelikle, tarihte çok önemli bir kadın karakter olan Seferiye Hatun’u canlandırıyor olmaktan gurur duyuyorum” açıklamasında bulunan güzel oyuncu “ Yapımcım Emre Konuk’a bana inanıp, güvenip bu karakteri emanet ettiği için teşekkür ederim. Her oyuncunun canlandırmak isteyeceği türden, her yönüyle çok katmanlı bir karakter. Severek ve önemseyerek oynuyorum. Bir dönem dizisinde oynamak da farklı bir keyif veriyor bana. Oynadığım karakteri bütün özellikleriyle çok seviyorum. Bir oyuncu için oynaması çok zevkli bir karakter. Zeki, kararlı, cesur, savaşçı ama bir o kadar duygusal ve sadık, kısaca çok güçlü bir karakter Seferiye” dedi.

Güzellik rutinlerini de paylaşan güzel oyuncu “Öncelikle cildime çok iyi bakıyorum. Cilt temizliğine çok önem veriyorum. Kaliteli ürünler kullanıyorum. Saçlarıma da düzenli bakım uyguluyorum. Vazgeçilmezim, gözaltı bantlarım. Her sabah mutlaka takıyorum. Hatta oyuncu arkadaşlarım bununla çok eğleniyorlar, çünkü sete geldiğimde ilk işim göz altı bantlarımı takmaktır. Başta bu halime herkes çok gülüyordu ama artık alıştılar. Hatta görmediklerinde “Nerde bantlar?” diye soruyorlar” diyerek sözlerini noktaladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ