Konaklama ve Hotel Ekipmanları Sektörü Antalya’da Buluştu

Konaklama ve Hotel Ekipmanları Sektörü Antalya’da Buluştu

Konaklama ve Hotel Ekipmanları Sektörü Antalya’da Buluştu

Armis, İnovatif Ürünleri İle Hotel Equipment Fuarı’nda

Türkiye’nin en büyük konaklama, ağırlama ihtisas fuarı Hotel Equipment – 33. Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı, bugün kapılarını ziyaretçilerine açtı. 17-20 Ocak tarihleri arasında otel misafirlerinin konforunu en üst seviyeye çıkaran yatak modelleri ile 1D11 numaralı stantta yerini alacak olan Armis, 4 gün boyunca yurt içi ve yurtdışından çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayacak.

300’ün üzerinde katılımcıyı, yurt içinde 70 il ve yurt dışında 50’in üzerinde ülkeden 50.000’in üzerinde profesyonel ziyaretçiyle bir araya getirmeyi amaçlayan Hotel Equipment – 33. Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı, Antalya Fuar ve Kongre Merkezi’nde başladı.

Hotel Equipment – 33. Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarının konaklama sektörü için çok önemli fuar olduğunu belirten Acme Holding Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Batallı, “Fuar yurt içi ve yurt dışında ürünlerini pazarlamak isteyenler için bulunmaz bir fırsat. Armis olarak tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap veren inovatif ürünlerin yanı sıra çok amaçlı yatak grubu ile otel ve hastaneler için özel üretim yapmaktayız. Avrupa, Ortadoğu ve Afrika gibi farklı coğraflarda bulunan 28’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz. Hotel Equipment Fuarı ile de yeni yılın ilk görüşmelerini gerçekleştirdik. 2023 yılı hedefimiz aynı bölgelerde yeni insanları Armis kalitesiyle buluşturmak olacak” dedi.

Ege ve Akdeniz bölgesinde her yıl yeni otel sayısının artması ve mevcut otellerin konforunu artırmak için inovatif ürünler geliştirdiklerini belirten Batallı, her yıl otel yatak ve tekstil kategorilerinde yenilemeye gittiklerinin de altını çizdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ