Magnolia Bakery Akasya’da Açıldı

Magnolia Bakery Akasya’da Açıldı

New York City’nin Magnolia Bakery’si Anadolu Yakası’nda!

Amerikan Pastane Kültürünün Türkiye’deki ilk temsilcisi Magnolia Bakery,ikinci mağazasını Akasya’da hizmete açtı. İstanbul Avrupa yakasında açıldığı ilk günden bugüne şehrin en tatlı buluşma noktası olan Magnolia Bakery, gelen yoğun talepler sonucunda Anadolu yakasında da açılarak 1 Eylül’de hizmet vermeye başladı.

 

New York City’nin ikonik markası Magnolia Bakery, Türkiye’de geçtiğimiz sene ilk kez İstanbul’da kapılarını açtıktan sonra Eylül ayında birinci yılını kutlarken, Anadolu yakasında Akasya’da 2. mağazasını tatlı severlerle buluşturdu. 1 Eylül’de görkemli bir açılışa ev sahipliği yapan marka, yoğun bir ilgiyle karşılandı. Magnolia Bakery Akasya’da; Icebox Pie & Bar, Banana Pudding, Brownie & Bar, Cake & Cupcake, Fruit Crisps, Pie, Cookie, Cheesecake Tres Leches  ve kahvaltılıklar kategorilerinde ikonik özel lezzetler beğeniye sunuluyor.

 

Açılışa katılan Magnolia Bakery CEO’su Mehmet Dinçerler ve COO’su Tuğba Dinçerler, Anadolu yakasındaki ilk mağazaları için;

‘Türkiye’de Amerikan pastane kültürüne dair açığın farkındalığı ile çıktığımız bu yolda; yatırımcı ve girişimci olarak daima Magnolia Bakery’nin İstanbul’a çok yakışacağına inanarak çalıştık. İlk mağazamızı geçen sene bu hafta açarken, bugün ikinci mağazamız Anadolu yakasında Akasya’da hizmete açmanın mutluluğunu yaşıyoruz’ dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ