Marcao, Sevilla’da gibi! Transfer bitmek üzere

İspanyol ekibinin temsilcileri dün İstanbul’da pazarlık masasına oturdu ve teklifi 12.5 milyon euroya yükseltti. Taraflar arasında çok küçük pürüzler kaldı.

Marcao, Sevilla’da gibi! Transfer bitmek üzere
  • Manşet
  • 07/07/2022 05:55
  • Marcao, Sevilla’da gibi! Transfer bitmek üzere için yorumlar kapalı
  • 235

Yeni sezon hazırlıklarına devam eden Galatasaray, Marcao’nun talipleri ile pazarlıklarını sürdürüyor. Brezilyalı stoperin transferi için Zenit ve Sevilla yarış halinde.

İlk görüşmede 10 milyon euroyu masaya koyan Zenit, teklifini revize ederek bonuslar ile 12.5 milyon euroya yükseltti. İstanbul’a gelen Sevilla yetkilileri ise Zenit’in önerdiği rakamın aynısını teklif etti. Ancak Futbol Direktörü Cenk Ergün, 15 milyon euroda ısrarcı oldu.

Zenit ödeme süreci konusunda da İspanyol ekibine oranla daha kısa vadeli bir plan sundu. Fakat Marcao, Rusya’da oynamaya pek sıcak bakmazken, La Liga’da forma giymek için çok istekli.

Çünkü bu sayede Brezilya Milli Takımı’nın kadrosuna seçilebileceğini düşünüyor. Cenk Ergün, oyuncu Sevilla’yı istediği için İspanyol temsilcisinden bonuslarla birlikte 15 milyon euroluk bir teklif beklediklerini iletti. Tarafl ar arasında küçük pürüzler kaldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ