MEHTAP DEVECİ’YE ÖZEL DOĞUM GÜNÜ

MEHTAP DEVECİ’YE ÖZEL DOĞUM GÜNÜ
  • Magazin
  • 22/10/2023 15:01 | Son Güncellenme: 22/10/2023 17:48
  • MEHTAP DEVECİ’YE ÖZEL DOĞUM GÜNÜ için yorumlar kapalı
  • 278

Cemiyet hayatının gülen yüzü Mehtap Deveci, doğum gününü yakın dostları ile birlikte kutladı…

Altınel Ankara otel’de Hülya Altınel’in, Mehtap Deveci için düzenlediği doğum günü partisinde, Başkent iş dünyası ile cemiyet hayatı bir araya geldiler…

HÜLYA ALTINEL FENERCİOĞLU  – MEHTAP DEVECİ – JALE BARAN

Hülya Hanım organizasyonunda hazırlanan şık davetlilerin katıldığı partide Mehtap Deveci yeni yaşına dostları ile girmenin mutluluğunu bir kez daha yaşarken, şarkılar türküler eşliğinde halaylar çekildi ve yöresel oyunlar sergilendi.

Fasıl grubunun bazen hüzünlendiren, bazen şenlendiren parçaları ile coşan davetliler gece geç saatlere kadar eğlendiler.

MEHTAP DEVECI – FATIH OZEL –  ELIF  KARADUMAN  – JALE-BARAN

Doğum günü Kızı Mehtap Deveci gelen dostlarını kapıda karşılayarak büyük bir misafirperverlik örneği sergiledi. Gecede bol fotoğraf çeken ve sosyal medyada video paylaşan davetliler unutulmaz bir geceye imzalarını atmayı da ihmal etmediler.

Mehtap Deveci’nin her yıl kutlamakta olduğu doğum günü diğer partilere nazaran  her yıl biraz farklı geçiyor. Geleneksel doğum günü adeta bir takı töreni şölenine dönüşüyor. Her yıl doğum gününe gelen dostları biz  Mehtap Deveci’nin  doğum gününe değil adeta düğününe geliyoruz diye yorumda bulunmaktalar

FATİH ÖZEL

Ankara Altınel Otel’de Mehtap Deveci ve yakın dostları ile muhteşem bir kutlama eşliğinde yeni yaşına girmesinin yanı sıra, doğum gününe gelen en yakın aile dostunun, geçtiğimiz gün yeni yaşını alması nedeni ile ona da bir sürpriz hazırladılar.

FATİH ÖZEL

Cemiyet hayatının en renkli simaları arasında yer alan Mehtap Deveci için düzenlenen doğum gününde Hülya Altınel ve  Mehtap Deveci en yakın aile dostları Fatih Özel içinde doğum günü sürprizi yaptılar. Aile dostu Mehtap Deveci’nin  doğum gününe gelen Fatih Bey, kendisine yapılan bu sürprizden dolayı mutluluğunu dile getirdi.

BÜŞRA ARSLAN – CELAL AKSOY – MEHTAP DEVECİ

Hiç beklemediği anda salona servis arabası içinde pasta ile girildiğini gören ve bu sürpriz karşısında duygulanan genç iş adamı “Altınlara Fısıldayan adam Fatih Özel”, hislerini tüm samimiyetiyle dile getirdi.

EMRE – EZGİ DURNA ÇİFTİ – MEHTAP DEVECİ

“Bu güzel jestten ötürü mutluyum. Sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yaş ve her zaman sizlerle olmayı diliyorum” diyerek teşekkürlerini sundu pastasına üfleyerek kesip dostlarına ikram etti…

DİLAN KILINÇ ÇAKAN – MEHTAP DEVECİ

Mehtap Deveci ise; “Her doğum günümde dostlarımla beraber olmak ve yeni yaşımı onlarla karşılamak beni ne kadar mutlu ediyor anlatamam. Ben dost biriktiren ve onlarla devamlı iç içe olan biriyim. Bu gün burada beni yine yalnız bırakmadınız çok sağ olun. Ayrıca bu gecede emeği geçen ve bize otelini açan Hülya dostuma çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

MEHTAP DEVECİ

Mehtap hanım dilek dileyip mumlarını söndürürken duygulandığı da gözlerden kaçmadı. Pastayı kılıçla kesen Mehtap Deveci’ye fasıl grubu ve dostları hep bir ağızdan nakarat yaparak doğum gününü kutladılar.  Mehtap Deveci’nin mutluluğu  gözlerinden okunuyordu.

Çok sevdiği yakın dostlarıyla Ankara Altınel Otel’de bir araya gelen Mehtap hanım’a “ Hülya Altınel Fenercioğlu, Jale Baran, Elif Karaduman, Büşra Arslan, Celal Aksoy, Mert Koyuncu, Ülkü Yağmur, Dilan Kılınç Çakan, Uğur Fenercioğlu, Fatih Özel, Sidar İveğen, Murat Fenercioğlu ile Ezgi- Emre Durna çifti” eşlik etti.

ELİF KARADUMAN

Mehtap Deveci ve aile dostu Fatih Özel doğum gününü geçtiğimiz  gece ortak kutlamış oldular.

Deveci ve Özel güzel bir sohbet içerisinde geçen gecenin sonunda yeni yaşlarında misafirler ile birlikte otelden mutlu ayrıldılar.

HÜLYA ALTINEL FENERCİOĞLU ve UĞUR FENERCİOĞLU

ÜLKÜ YAĞMUR – MEHTAP DEVECİ

HÜLYA ALTINEL FENERCİOĞLU

JALE BARAN – MEHTAP DEVECİ

MEHTAP DEVECİ – DİLAN KILINÇ ÇAKAN

ÜLKÜ YAĞMUR – MERT KOYUNCU 

MEHTAP DEVECİ – SİDAR İVEĞEN

 

 

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ