Mert Hakan Yandaş için çılgın teklif! İnanılmaz rakam: Fener hemen cevap verdi

CSKA Moskova’nın Mert Hakan Yandaş için Fenerbahçe’ye ısrarı sürüyor. Rus ekibi, Sarı Kanarya’ya yaptığı teklifi revize etti. İşte Rus ekibinin Mert Hakan Yandaş için Fenerbahçe’ye yaptığı yeni teklifin içeriği…

Mert Hakan Yandaş için çılgın teklif! İnanılmaz rakam: Fener hemen cevap verdi
  • Manşet
  • 07/07/2022 05:54
  • Mert Hakan Yandaş için çılgın teklif! İnanılmaz rakam: Fener hemen cevap verdi için yorumlar kapalı
  • 195

Mert Hakan Yandaş geçtiğimiz sezon Fenerbahçe’de gösterdiği performansla büyülemişti. Takımının ligi ikinci sırada bitirmesinde büyük katkısı olan deneyimli isim, transferin de gözdesi haline gelmişti.

MERT HAKAN YANDAŞ İÇİN 2 RESMİ TEKLİF

CSKA Moskova ligin tamamlanmasının ardından Mert Hakan Yandaş için Fenerbahçe’ye 5 milyon euroluk teklif sunmuştu. Ancak Sarı-Lacivertliler söz konusu rakamı düşük bularak geri çevirmişti. Ardından Mert Hakan Yandaş için Rangers devreye girmişti.

CSKA MOSKOVA’DAN YENİ TEKLİF

Rangers’ın teklifi Rus ekibinin altında kalınca Fenerbahçe pazarlık masasına dahi oturmadan rakamı reddetmişti. 5 milyon euroluk teklifini revize etmesi beklenen CSKA Moskova yeni bir öneriyle Fenerbahçe’nin kapısını çaldı.

FENERBAHÇE 10 MİLYON EURODA DİRETİYOR

İddiaya göre CSKA Moskova, Fenerbahçe’ye Mert Hakan Yandaş için bu kez 7 milyon euro teklif etti. Başarılı futbolcudan 10 milyon euro bekleyen Sarı-Lacivertliler ise Rus ekibini bir kez daha reddetti. Jorge Jesus’un Mert Hakan Yandaş’ın kalmasını istemesi sebebiyle Fenerbahçe’nin 10 milyon euroluk talebinde direttiği öğrenildi.

24 MAÇTA 10 ASİST YAPTI

Fenerbahçe ile 2 yıl daha sözleşmesi bulunan Mert Hakan Yandaş, geçtiğimiz sezon çıktığı 24 lig maçında 10 asistlik performans sergilemişti. 27 yaşındaki futbolcunun güncel piyasa değeri 3,5 milyon euro.

aksam.com.tr

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ