MERT OZAN DÜZ OYUNCULARINA GÜVENİYOR

MERT OZAN DÜZ OYUNCULARINA GÜVENİYOR
Vizyona sunduğu korku filmleriyle dikkatleri üzerine çeken Mert Yapım Medya  adına ünlü yapımcı Mert Ozan Düz, çekimlerini ve tüm hazırlıklarını bitirdiği yeni filmini Temmuz ayı içinde sinemaseverlerle buluşturuyor. Özellikle korku filmi izleyicisinin takip ettiği Mert Yapım Medya  adına yaptığı filmlerle Mert Ozan Düz, korku filmlerindeki farklı hikayelere çektiği yapımlarla tarzındaki yarışı önde sürdürüyor.
Temmuz ayı içerisinde vizyona girecek olan Mert Ozan Düz imzasıyla “Lilith Cinleri” isimli sinema filmi korku severler tarafından heyecanla bekleniyor. Senaryosunu Aşkın Kartal’ın yazdığı “Lilith Cinleri” isimli sinema filminin oyuncu kadrosunda Pınar Demiral, Berkant Aksoy, Furkan Avcı, Pınar Tok, Özgün Can İltümür yer alırken ünlü yapımcı Mert Ozan Düz “Oyuncu kadromuz özenle hazırlandı ve performanslardan çok memnunum, herkes işini hakkıyla yaptı. Senaryo başarısı yanında sinema filmimizin oyuncuları bu işi çok üst düzeye taşıdı, bunun semeresini de vizyonda göreceğiz” dedi.
LİLİTH CİNLERİ KONUSU
Lilith Cinleri, cinler ile insanlar arasındaki savaşa odaklanıyor. Genç bir anne, gece yarısı ansızın uyandığında bebeğinin yanında olmadığını fark eder. Odanın içerisinde bebeğini arayan kadın, bebeğin kanlı kundağını gördüğünde, bebeğinin Al Karısı olarak bilinen Lilith tarafından kaçırıldığını anlar. Ormanda 3 büyük cin kabilesini toplayan Lilith, dünyadaki tüm cin kabilelerine emrini ileterek cinler ve insanlar arasındaki savaşı başlatır.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ