NOCTURNE GENÇ VE DİNAMİK TASARIMLARIYLA AMERİKA’YI FETHETTİ!

NOCTURNE GENÇ VE DİNAMİK TASARIMLARIYLA AMERİKA’YI FETHETTİ!
  • Magazin / Manşet
  • 22/06/2022 19:36
  • NOCTURNE GENÇ VE DİNAMİK TASARIMLARIYLA AMERİKA’YI FETHETTİ! için yorumlar kapalı
  • 198

Başarılı oyuncu Hande Erçel ile iş birliğinin beşinci sezonunu geride bırakan Nocturne, uluslararası arenada tasarım gücünü ortaya koymayı sürdürüyor. Türkiye’de ilham verici bir reklam kampanyası ile lanse ettiği Resort 2022 koleksiyonunu Amerika’nın en seçkin platformlarından Los Angeles, Alangoo Fashion Weekend’de moda otoritelerine sergileyen Nocturne, Miss Universe Greece Ioanna Bella’nın açılışını yaptığı defilesiyle sektörde yankı uyandırdı.

Genç, dinamik, modern stili, çevreye duyarlı üretim teknikleri ve sürdürülebilir felsefesiyle Türk moda sektörünü tüm dünyada çok başarılı bir şekilde temsil eden Nocturne’ün Resort 2022 koleksiyonu, Amerikan moda basınında da geniş yer buldu. Amerikan PR ajansı Torius Mag PR’dan Nilüfer Satorius, Nocturne’ün Los Angeles’da büyük çaplı projeleri hayata geçirmek üzere çalışmalara giriştiğini ve bu defile ile çok güzel bir başlangıca imza attığını belirtti.

Kısa süre önce evlenen dünya starı Britney Spears’ın eşinin kız kardeşleri de Alangoo Fashion Weekend’de Nocturne Resort 2022 defilesini izleyen isimler arasındaydı. Şovun bitiminde, Avril Lavigne’in stil danışmanı, ünlü şarkıcı için koleksiyondan tasarımlar şeçti. Fox TV’den Megan Pormer ve 24 Fashion TV’den Allia Roza, marka yetkilileri ile röportaj gerçekleştirdi.

Aralarında Gigi Hadid’in de bulunduğu Hollywood yıldızlarının tercih ettiği Nocturne, yenilikçi tasarımlarıyla Amerika’nın önde gelen satın alma ekiplerinin de büyük beğenisini kazandı.HABER:MURAT TAMAY

 

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ