Önceki gün  objektiflere yansıdılar

Önceki gün  objektiflere yansıdılar
  • Gündem / Magazin / Manşet
  • 20/03/2023 19:12
  • Önceki gün  objektiflere yansıdılar için yorumlar kapalı
  • 164

Cemiyet hayatının tanınan simalarından Dilek Birgen, önceki gün  objektiflere yansıdı. Club Catamaran’ın sahibi Dilek Birgen, öğlen saatlerinde geldiği Zorlu AVM’deyakın dostlarıyla buluştu. Her zaman olduğu gibi şıklığı ile dikkat çeken Birgen; ‘’Bir ayağım Bodrum’da, açılış için hazırlanıyoruz. Yeni tekne yapımı için uğraşıyoruz, sürekli onun için tershaneye gidiyorum’’ açıklamasında bulundu.

ALİ ATAY –  FİKRET ALİ ATAY / SÜPER KAHRAMAN ALIŞVERİŞTE

Güzel oyuncu Hazal Kaya’nın oyuncu ve yönetmen eşi Ali Atay, geride bıraktığımız gün oğulları Fikret Ali ile birlikte  objektiflere takıldı. Öğle saatlerinde alışveriş merkezine gelen baba oğul, ilk durak olarak oyuncak mağazasını ziyaret etti. Oğlu Fikret Alli’nin istediği oyuncakları alan deneyimli oyuncu Ali Atay,  oğlunun bir dediğini iki etmedi. Oyuncak mağazasında ki alışveriş turları sonrası yemek katına geçen baba oğul, birlikte geçirdikleri güzel günün ardından akşam saatlerinde alışveriş merkezinden ayrıldı.

ALİ BİÇİM – BOMBA GİBİ GELİYORUZ

Sosyal medyada ürettiği içeriklerle geniş bir hayran ve izleyici kitlesine sahip olan Ali Biçim, önceki gün görüntülendi. Başarılı Youtuber, yakın arkadaşı Can Güneş ile birlikte yemek yiyip kısa bir alışveriş turu yaptı. Yanına gelen sevenlerini kırmayan Ali Biçim, sevenleriyle bir süre hatıra fotoğrafı çektirip, ayak üstü de olsa sohbet etti.  Biçim, ‘’Deprem felaketi bizleri derinden etkiledi, yeni yeni birtakım çalışmalara başlıyoruz. Bomba gibi podcastler ile geliyoruz, podcastimizin ismi ‘’Soba’’, yakında yayında olacak’’ dedi. Şu an için dijital mi yoksa sinema mı henüz kestiremediklerini ve pandemi döneminde 1 sene ara verdikleri sinema çekimlerine de tekrar başladıklarını belirten Ali Biçim, projenin isminin henüz belli olmadığını belirtti.

EMEL AYAYDIN – DİŞÇİ RANDEVUSU


Cemiyet hayatının önemli isimlerinden İpekyol yönetim kurulu üyesi Nejdet Ayaydın’ın eşi Emel Ayaydın, geçtiğimiz gün objektiflere takıldı. Sosyetik isim Ayaydın, ‘’Dişçi randevum vardı hızlıca halledip çıkış yapıyorum. Malum zor süreçlerden geçiyoruz ve bundan dolayı herkes gibi bizimde çok keyfimiz yok. ” açıklamasında bulundu.

BİLLUR PINAR YILMAZ – “YARALARIMIZI SARACAĞIZ”

Güzel oyuncu Billur Pınar Yılmaz geçtiğimiz gün  objektiflere yansıdı. Aslen Gaziantepli olan oyuncu, alışveriş merkezinde mağazaları gezerek alışveriş yaptı. Gazetecilerin alışveriş esnasında fotoğraf isteğini kırmayan Yılmaz, ayaküstü sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Güzel oyuncu; “Depremden hepimiz çok etkilendik, benim aile yakınlarımdan da evleri zarar görenler oldu. Yaralarımızı hep birlikte saracağız. Depremden sonrada maalesef felaketler bitmek bilmedi. Bu son olan sel felaketi de hepimizi çok üzdü. Birlik olup yaşanan kötü şeylerin üstesinden geleceğimize inanıyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ