Petek Dinçöz’den Dilan Polat itirafı! ‘İçerisi hıncahınç dolu’

Petek Dinçöz’den Dilan Polat itirafı! ‘İçerisi hıncahınç dolu’
2021 yılında Ataşehir’de güzellik merkezi açan şarkıcı Petek Dinçöz, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla ünlü olan, MASAK raporu sonrası şu anda eşi Engin Polat gibi cezaevinde olan fenomen Dilan Polat’la yaptığı telefon görüşmesini ilk kez anlattı.
Petek Dinçözden Dilan Polat itirafı İçerisi hıncahınç dolu

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü soruşturmada; ‘Suç işlemek amacıyla örgüt kurma’, ‘Suç örgütüne üye olmak’, ‘Suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama’ ve ‘Vergi kanununa muhalefet’ suçlarından tutuklanan Dilan Polat uzun süredir gündemden düşmüyor.

Petek Dinçöz, yıllar sonra Kıbrıs’ta müzikseverlerle buluştu. Konser öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplayan ünlü şarkıcının, Dilan Polat’la ilgili anısı dikkat çekti.

Petek Dinçözden Dilan Polat itirafı İçerisi hıncahınç dolu

“İŞ BAŞKA ÇIKTI!”

2021 yılında açtığı güzellik merkezi hakkında konuşan Dinçöz, şu anda cezaevinde olan fenomenin o dönemde kendisini aradığını söyledi ve aralarında geçen telefon konuşmasını anlattı.

Dilan Polat telefon açmıştı. ‘Hayırlı uğurlu olsun, komşu olduk’ demişti. ‘Anlamadım, tanıyamadım kimsiniz?’ dedim. ‘Dilan Polat ben’ dedi. ‘Aa merhaba’ dedim, teşekkür ettim. ‘Siz ne yapıyorsunuz, içerisi müşterilerle hıncahınç dolu’ dedim. ’24 saat Instagram’dan sürekli hayatını çekeceksin’ demişti. Benlik iş değil, 24 saat nasıl çekeceğim? Sahneye koşturuyorum, stüdyoya koşturuyorum, oğluma okula götürüyorum, yemek hazırlıyorum. İş başka şeyler çıktı. Hep beraber ben de sizin gibi izledim. Zor iş tabii, bunlar zor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ