Pharmaton, yeni üyesi Pharmaton RLX’ı  keyifli bir etkinlikle tanıttı   

Pharmaton, yeni üyesi Pharmaton RLX’ı   keyifli bir etkinlikle tanıttı    
  • Ekonomi / Gündem / Magazin / Manşet
  • 05/05/2023 08:52
  • Pharmaton, yeni üyesi Pharmaton RLX’ı  keyifli bir etkinlikle tanıttı    için yorumlar kapalı
  • 58

Normal enerji oluşum metabolizmasına, yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunan[1] Magnezyum minerali ve B6 /B9/ B12 vitaminleri içeren Pharmaton ailesinin yeni üyesi Pharmaton RLX’ın tanıtımı Momo Bebeköy’de gerçekleşti.

“RLX al, RELAX Ol” sloganıyla bireylerin gergin anlarında kontrolü ellerinde tutmalarına yardımcı olma sözü ile yola çıkan Pharmaton RLX’ın sunuculuğunu Mert Vidinli’nin üstlendiği tanıtım toplantısına Merve Oflaz, Cemre Kemer, Damla Can ve Aslıhan Karalar’ın de olduğu çok sayıda sevilen Instagram ve TikTok influencer’ı ve ünlü isim katıldı. Etkinlikte ayrıca ünlü yoga ve meditasyon eğitmeni Deniz Bağan da davetlilere kısa bir nefes terapisi seansı düzenledi.

Pharmaton RLX sayesinde, Türkiye’nin önde gelen multivitamin markası Pharmaton[2] yeni bir kategoriye daha girdi: Mental İyilik. Bugün Türkiye’de her 10 kişiden 9’u kendini stresli hissediyor.[3] Pharmaton RLX, klinik olarak test edilmiş üçlü etkili formülü ile gergin anlarda kontrolün kişide olmasına ve günün sonunda daha az yorgun hissetmeye yardımcı oluyor. İkili katman teknolojisiyle etkisi hızlı başlıyor ve gün boyu devam ediyor.[4]

Pharmaton RLX’ın Türkiye’deki her 10 kişinin 9’unun stresli olduğu gerçeğinden yola çıkan yeni reklam filmi de kısa bir süre önce ekranlarda gösterilmeye başlamıştı. Reklam filmi Türkiye’de stresli hissetmenin ne kadar yaygın ve normal olduğunu ve bunun çaresiz olmadığını vurguluyor.

 

Pharmaton RLX bir takviye edici gıdadır.

 

 

Sanofi Hakkında

Yenilikçi bir küresel sağlık şirketi olarak, amacımız doğrultusunda hareket ediyoruz: İnsan hayatını iyileştirmek için bilimin mucizelerinin peşindeyiz. Dünya genelinde yaklaşık 100 ülkedeki çalışanlarımız imkansızı mümkün kılan sağlık çözümleri sağlıyor, tıp pratiğini daha ileriye taşımak için çalışıyor. Sürdürülebilirliği ve sosyal sorumluluğu stratejimizin merkezine koyarken, dünya çapında milyonlarca hastanın adeta kaderini değiştiren sağlık çözümlerini ve hayat kurtaran aşıları sağlıyoruz.

Sanofi, EURONEXT: SAN ve NASDAQ: SNY borsalarında işlem görmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ