Şarkıcı Alişan önceki akşam Kıbrıs Girne’deki Chamada Prestige Hotel’de sahne aldı.

Şarkıcı Alişan önceki akşam Kıbrıs Girne’deki Chamada Prestige Hotel’de sahne aldı.
  • Magazin / Manşet
  • 03/12/2023 15:39
  • Şarkıcı Alişan önceki akşam Kıbrıs Girne’deki Chamada Prestige Hotel’de sahne aldı. için yorumlar kapalı
  • 113

Şarkıcı Alişan önceki akşam Kıbrıs Girne’deki Chamada Prestige Hotel’de sahne aldı. 1500 kişinin takip ettiği konserde Alişan, sevilen şarkılarını Kıbrıs’lılar ile hep bir ağızdan söyledi.

Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan şarkıcıya ilk olarak 2023 yılının kendisi için nasıl geçtiği ve yeni yıldan beklentileri soruldu. Alişan, ” Benim için 2021 yılından sonrası çokta özel değil. Önemli olan ailemin, benim, arkadaşlarım sağlığı yerindeyse benim için en önemlisi odur. Biliyorsunuz Filistin’de 1.5 aydır süren bir işgal var. Eğer oradaki kan, savaş, işgal onun da bir önce son bulmasını diliyorum. ” dedi.

Ceylan’la düet geliyor.

Repartuarında sahne için kendi şarkılarının yanı sıra bir çok şarkıya yer veren Alişan, ” Seyirciyi çok güzel bir sahne bekliyor. Hem slow, hep hareketli şarkılarımız var” derken yeni bir düet hazırlığında bahsetti. Türkücü Ceylan ile bir şarkı okuduğu söyleyen Alişan, “Ceylan ile harika bir düet yaptık. Şarkıyı okuduk, bir tek klip kaldı. Onu da haftaya çekeceğiz.” şeklinde konuştu.

Ünlü bir şarkıcı paramı çaldı

Kıbrıs sahnelerinde kendisine sık sık eşlik eden eşi Buse Varol, dizi çekimleri olduğu için gelmediğini belirten Alışan’a “Geçtiğimiz günlerde bir çok kişinin dolandırıldığı haberi çıktı. Sizinde başınıza böyle şeyler geldimi?”sorusu yöneltildi. Şarkıcı, ben öyle fon falan işlerinden anlamam. Böyle şeylere para yatırmadım ama daha önce sahneye çıkışta paramı alamadığım çok oldu. Dolandırıldığım oldu. Hatta ünlü bir şarkıcı arkadaş benim yerime konser parasını almış. Bana konser bağlamışlardı bundan yedi, sekiz yıl önce tam uçarken yani o gideceğim yere uçarken konser parası ondaydı alacaktık. Konser parası bende uçağa binmeden yolluyorum dedi. Sonra bir daha ulaşamadık.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ