SİL BAŞTAN KAYNANAM’ OKUMA PROVASINDA KAHKAHALAR HAVADA UÇUŞTU

SİL BAŞTAN KAYNANAM’ OKUMA PROVASINDA KAHKAHALAR HAVADA UÇUŞTU
  • Magazin / Manşet
  • 17/07/2022 18:03
  • SİL BAŞTAN KAYNANAM’ OKUMA PROVASINDA KAHKAHALAR HAVADA UÇUŞTU için yorumlar kapalı
  • 260
Başrollerini Algı Eke ve Alper Saldıran’ın paylaştığı Asuman Dabak,  Zeynep Eronat, Yeşim Dalgıçer, Ünal Yeter, Gökçe Özyol gibi sevilen oyuncuların yer aldığı ‘Sil Baştan Kaynanam’ filminin okuma provası geçtiğimiz günlerde  Greenart Yapım’da gerçekleştirildi. Keyifli dakikaların yaşandığı provada Algı Eke’nin köpeği Benek ilgi odağı oldu.

Yönetmenliğini Raşit Çelikezer, senaristliğini Barış Başar’ın üstlendiği filmde iyi huylu bir gelinken, hafızasını kaybetmesiyle bir canavara dönüşen ve kaynana zulmünden kurtulmaya çalışan Ceylan (Algı Eke) ile, annesiyle eşinin arasını bulmaya çalışırken ikisi tarafından da ezilen Ünal’ın (Alper Saldıran) kahkaha ve macera dolu serüveni anlatılıyor.

Yapımcı Vahdet Erdoğan “Nasipse Olur filmimize seyirci gönülden sahip çıktı ve biz de o moralle yepyeni bir hikaye için kollarımızı sıvadık. İnsanların çocuklarıyla birlikte izleyebileceği aile komedileri sinemamızın en büyük ihtiyaçlarından biri. Kaliteden ödün vermeden, kimseyi kırmadan dökmeden hayatlarımızın aynadaki yansıması misali hikayeleri tercih edip işliyoruz. Bu defa da Türk halkının geleneksel konularından kaynana- gelin ilişkisinden bahsedeceğiz. Sinemaseverleri yeniden gülümseteceğimiz için çok heyecanlıyız” açıklamasında bulundu.HABER:MURAT TAMAY


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ