Sizin Hayalleriniz Bizim İşimiz

Sizin Hayalleriniz Bizim İşimiz

Dreamland’ı seçenler Organizasyon harikaydı demekten kendilerini alamıyorlar…

Genelde birçok kişinin anlaşma yaptığı firma Dreamland ile  etkin katıldığı, düğünler, oyunların oynandığı, yarışmaların yapıldığı, uçurtmaların uçtuğu, pamuk şeker ve popcorn ikramlarının olduğu bu büyük organizasyon Ankara’nın sayılı firmalarından biri.

Sonbahara merhaba partisinde kurduğu stantla Dreamland Organizasyon Hülya Akman ve Esra Başer ile Nefes İncek’te başarılı bir partiye imza atmıştı

Yıllar sonra tatlı bir tebessümle hatırlayacağımız güzel bir anı olarak tarihe geçecek olan düğünler ve buna benzer birçok organizasyon Dreamland’ın başarısı ile taçlanıyor.

Şirketin sahibinin ismi Ebru İpsileli. Kendisi Dreamland Organizasyon’un ‘Ebru Ablası’. Danışanları onu bu şekilde nitelendiriyor. Keza böyle demelerinin de büyük payı var. Çünkü Ebru İpsileli o kadar candan ve neşe kaynağı bir insan ki, görseniz hayret edersiniz!

Bu enerjisini hayatı ve kendini sevmeye bağlayan Ebru Hanım, ofisinde birbirinden farklı renkli çalışmalarıyla çiftlerin en özel ve mutlu günlerinde de yanında oluyor. Hayata dört elle sarılan Ebru İpsileli sizin hayalleriniz bizim işimiz diyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ