Sprıng Bloom’ Shoppıng&Influencer Events’e Yoğun İlgi

Sprıng Bloom’ Shoppıng&Influencer Events’e Yoğun İlgi

NAZ ERSOY – DEMET IŞIL

Moda, güzellik, sağlık ve düzen alanında takibi yoğun olan influencerlar ile de söyleşiler gerçekleştirildi. İnfluencer Fatma Evren’in moderatörlüğün de iki gün boyunca Demet Işıl, Irmak Balcı ve Esra Garhan söyleşileri yoğun ilgi gördü.

ELA GÜRBÜZ

Atiye Ankara ev sahipliğinde düzenlenen etkinlik alışveriş severleri yeniden bir araya getirdi. Katılımcılar, organizasyona özel kurulan stantlarda beğendikleri ürünleri yakından görerek satın alma imkânı yakalarken ilk gün influencer Demet Işıl katılımcılar ile bir söyleşi gerçekleştirdi.

BELİZ BÜYÜKHANLI

Ankara cemiyet hayatından çok sayıda seçkin davetlinin de ziyaret ettiği etkinlik, katılımcılara iki gün boyunca çok güzel deneyimler yaşattı. İkinci gün ise influencer Irmak Balcı ile Esra Garhan bir söyleşi gerçekleştirdi.

NESRİN KILAVUZ

Brand Invest ev sahipliğinde Klass Magazin basın sponsorluğunda İstanbul ve Ankaralılar tarafından yakından takip edilen moda tasarımı, kozmetik ürün, takı tasarımı firmalarının stand açtığı etkinlikte Kanser savaşçısı ve influencer Demet Işıl Kadınların başarılarını anlatan, gücünü ortaya koyan ve ilham veren konulara değinerek katılımcılarını sorduğu sorulara tek tek yanıt verdi.

NEŞE AYKUT – NAZ ERSOY

Ersoy, etkinliğe gösterilen yoğun ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu dile getirerek, “Atiye firması ile iş birliği halinde olmak da bizi ayrıca memnun etti” dedi.

DİLAN ÇAKAN

ELİF ÖLMEZ

DİYETİSYEN SENA NUR ÇELİK

IRMAK BALCI

HÜLYA TOPÇUOĞLU KURAL

HÜLYA ALTINEL

AYDAN İZOL

CEYLAN ALKAN

AYLA ERYILDIRIM

AYLİN AŞKUN

AYSE CEREN KOÇ

TÜLAY ERCİYAS KAYA

BELİZ KÜÇÜK

KADRİYE CİRİTCİ

HÜLYA AKMAN – İLAY GÜVEN

NİLÜFER YILDIZ

GÜLTEN BIÇAKCI

GÖZDE EDA ŞİMŞEK

TÜLİN DİRİKSOY

CANSEL ÖNAL

FATMA EVREN

NECLA POYRAZ

ALPER KOCATÜFEK

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ