SUAT SUNA ÇALDI, FERHAT GÖÇER SÖYLEDİ.

SUAT SUNA ÇALDI, FERHAT GÖÇER SÖYLEDİ.
  • Magazin / Manşet
  • 01/07/2022 09:42
  • SUAT SUNA ÇALDI, FERHAT GÖÇER SÖYLEDİ. için yorumlar kapalı
  • 193

Türk Pop müziğinin güçlü seslerinden Ferhat Göçer ve 90’ların unutulmaz sesi Suat Suna, Kuşadası “Vista Marin’de Yaşam Başlıyor” projesinin lansmanında birlikte sahne aldı. Sahnede bir ilk yaşandı ve Suat Suna gitarıyla çalarken, Ferhat Göçer söyledi. İlk kez birlikte aynı sahneyi paylaşan ikili, Kuşadalı’lara unutulmaz bir gece yaşattılar. Eviz Yapı’nın Kuşadası’nın en kapsamlı sosyal donatılarına sahip olacak olan Vista Marin projesinin tanıtımında aynı sahnede buluşan iki ünlü sanatçı, bu sahne buluşmasını bir düet’e taşımaya karar verdi.

Eviz Yapı’nın Kuşadası’nın en özel deniz manzarası ve en kapsamlı sosyal donatılarına sahip olacak olan Vista Marin Projesinin tanıtımı, Suat Suna ve Ferhat Göçer’in sahne aldığı muhteşem bir konserle yapıldı.  İki güçlü sesin aynı sahnede buluştuğu konserde Ferhat Göçer, usta yorumuyla,  Suat Suna ise usta gitarıyla Kuşadalı’lara sürprizlerle dolu bir konser yaşattı. Suat Suna konseri ile başlayan konser, Ferhat Göçer’le devam ederken sahnede bir ilk yaşandı ve Suat Suna, gitarıyla Ferhat Göçer’e eşlik etti. İkili, sahnede muhteşem bir uyum gösterirken Kuşadalı’ların yoğun ilgisi ve alkışları sahneye eşlik etti.

Türk müziğinin güçlü sesi Ferhat Göçer, “Öncelikle Eviz Yapı’ya, sevgili dostum Şakir Eviz’e uzun bir aradan sonra beni Kuşadalı’larla bir araya getirdiği için çok teşekkür ediyorum. En son pandemiden önce Kuşadalılarla buluşmuştum. Çok özlemişim. Ayrıca, Suat kardeşimle bugün bu sahneyi paylaşmakta benim için çok büyük bir mutluluk. Biz, Suat’la bu performansı bir düete de taşıyalım diyoruz. Ne dersiniz?” deyince seyircilerden büyük bir alkış patladı. İki sanatçı, birlikte düet yapmaya karar verdiklerini sahneden açıkladılar.

Vista Marin Kuşadası Yönetim Kurulu Başkanı Şakir Eviz’i de sahneye davet eden Ferhat Göçer, “Şakir kardeşim her şeyden önce mutlu aileler hedefiyle yola çıkarak gerçekten benim de çok beğendiğim bir projeye imza atmış. Son dönemlerde ülkece, dünyaca yaşadığımız şeyler düşünülürse ben bu ‘Mutlu Aileler’ olayını çok önemsiyorum” dedi. Şakir Eviz’de, “Ferhat bey ve Sat bey hem Kuşadalıların hem de Ege’lilerin çok sevdiği iki önemli sanatçı. Bugün burada bizimle olmalarından onur duyuyorum. Vista Marin projemize her ikisinin de desteği için teşekkür ederim” şeklinde konuştu.haber:murat tamay

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ