Tekirdağ’da ünlü mankenlerle lavanta bahçesinde defile

Tekirdağ’da ünlü mankenlerle lavanta bahçesinde defile
  • Magazin / Manşet
  • 26/06/2022 15:18 | Son Güncellenme: 26/06/2022 15:47
  • Tekirdağ’da ünlü mankenlerle lavanta bahçesinde defile için yorumlar kapalı
  • 200

  Modacı ve ı

Modacı ve tasarımcı Cafer Andıç tarafından düzenlenen ‘Rainbow’ isimli defilede Wilma Elles Özge Ulusoy, Ece Gürsel, Şebnem Schaefer, Duygu Çakmak, Kate Alexeeva, Sevil Uyar, Hande Aras, Oksana Kuznetsova, Fatoş Bayındır ,Çağla Su Akkuyu  ,Eda gülbaş gibi tanınmış isimlerinde aralarında bulunduğu yirmi yedi manken Lavanta kökleri arasında düzenlenen doğal podyuma çıktı

Tekirdağ İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün düzenlediği “Lavanta Tarla Günleri”nin ikinci ve son gününde başarılı modacı Cafer Andıç tarafından düzenlenen, ünlü mankenlerin katıldığı “Rainbow” adlı defile lavanta bahçesinde yapıldı. İlk kez bir lavanta bahçesinde defile düzenlendiğini belirten modacı Cafer Andıç “Mis kokulu lavantalar, arılar arasında doğal bir podyum üzerinde defile yaptık. İlk kez bir lavanta bahçesi defile mekanı olarak kullanıldı. Mankenlerde bende izleyenlerde büyük keyif aldık” dedi. Defilenin mankenlerinden Özge Ulusoy ise topuklu ayakkabılarla defilede yürümekte zorlanınca ayakkabılarını çıkartıp eline aldı.

 

Tekirdağ cumartesi günü moda dünyasında bir ilke imza attı. Tekirdağ İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün düzenlediği “Lavanta Tarla Günleri”nin ikinci ve son gününde fark yaratan defilelere imza atan başarılı modacı Cafer Andıç tarafından “Rainbow” adlı ilginç bir defile düzenlendi. Koreografisini Bilal Baştemur’un, proje koordinatörlüğünü İrem Kavak’ın yaptıkları, kıyafet tasarımlarını ise Leyla Uluk’un yaptığı “Rue Lavande” adlı lavanta bahçesindeki defile büyük ilgi ile izlendi. İlk kez bir lavanta bahçesinde düzenlenen, Tekirdağ ve İstanbul’dan çok sayıda davetlinin katıldığı defileyi izleyenler arasında Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve eşi Gülseren Albayrak ile Tekirdağ İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu da vardı. Defileyi çok sayıda amatör fotoğrafçıda izledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ