Tempo BPO’ya 5. CX AWARDS TURKEY’den “B2B Müşteri Deneyimi” ödülü  

Tempo BPO’ya 5. CX AWARDS TURKEY’den “B2B Müşteri Deneyimi” ödülü   
  • Gündem / Magazin / Manşet
  • 23/01/2023 10:38
  • Tempo BPO’ya 5. CX AWARDS TURKEY’den “B2B Müşteri Deneyimi” ödülü   için yorumlar kapalı
  • 144

Uçtan uca hizmet veren, inovatif yaklaşımlarla müşteri deneyimi yönetimi, danışmanlığı ve bilgi teknolojileri hizmetleri sunan Tempo BPO, düzenlenen 5. CX AWARDS TURKEY’de “B2B Müşteri Deneyimi” kategorisinde ödül aldı.

 

Kurulduğu 2002 yılından bugüne çalışan ve müşteri sayısını her geçen yıl arttıran, inovatif yaklaşımlarla müşteri deneyimi yönetimi, danışmanlığı ve bilgi teknolojileri alanlarında hizmet sunan Tempo BPO, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Tempo BPO,
5. CX AWARDS TURKEY’de “B2B Müşteri Deneyimi” kategorisinde ödüle layık görüldü.

 

44 marka, 71 projenin “En İyi Dijital Müşteri Deneyimi”, “Müşteri Deneyiminde En İyi Teknoloji Kullanımı, “Müşteri Deneyiminde Sürdürülebilirlik”, “B2B Müşteri Deneyimi”, “Minimum Teknoloji Maksimum Müşteri Deneyimi”, “Sıra Dışı Müşteri Deneyimi Projeleri” ve “Çalışan Deneyimi” olmak üzere yedi kategorinin yer aldığı ve 28 projenin ödüllendirildiği 5. CX AWARDS TURKEY’de “B2B Müşteri Deneyimi” kategorisinde Tempo BPO, hizmet verdiği markası akaryakıt sektörünün liderlerinden bp Türkiye ile “Üretken Proje Ödülü”nün sahibi oldu.

 

“’B2B Müşteri Deneyimi’ kategorisinde ödül almış olmaktan dolayı çok mutluyuz”

 

Tempo BPO İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Işık Tazeler, aldıkları ödül için çok mutlu olduklarını belirterek şunları söyledi:

“Tempo BPO olarak amacımız müşterilerimizin mutlu olmalarını ve bizden aldıkları hizmetlerle hedeflerine katkı sağlamak. Bu doğrultuda 20 yıllık tecrübemizi de arkamıza alarak, hayata geçirdiğimiz CX Studio ile servislerimize yenilerini eklemeye ve geliştirmeye devam ediyoruz. CX Studio danışmanlık servisimiz ile markanın vizyonunu ve stratejisini ön planda tutarak, markaya müşterileri için özel bir deneyim tasarlarken, deneyimi yaşayacak kitlenin beklentilerine uygun çalışmalar yürütüyoruz. Markalarımızdan biri olan BP Türkiye ile de çok güzel ve keyifli bir proje yürütmekteyiz. bp Türkiye için filo müşteri deneyimi yolculuğu tasarladık, hayata geçirdik ve başarılı sonuçlar üreterek büyütmeye devam ediyoruz. Bu projede akaryakıt sektöründeki bir ilki gerçekleştirerek dijital müşteri kazanımını da B2B segmentinde hayata geçirmiş olduk. Çalışmalarımızın dikkat çekmesinden ve 5. CX AWARDS TURKEY’de ‘B2B Müşteri Deneyimi’ kategorisinde ödül almış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Bu başarıda emeği geçen çalışanlarımıza, iş birliğimizdeki yaklaşımı ve güveni için BP Türkiye’ye ve bize bu ödülü layık görenlere çok teşekkür ediyoruz.”

 

 

 

Tempo BPO hakkında:

2002 yılında İstanbul’da kurulan Tempo BPO, müşteri deneyimi yönetimi ve bilgi teknolojileri alanlarında hizmet veren iş süreçleri dış kaynak firmasıdır. Almanya’da da bir ofisi bulunan Tempo BPO, bünyesinde yer alan Müşteri Deneyim Merkezi, TechOps Center Teknoloji Operasyonları Merkezi ve Dijital Dönüşüm Ofisi ile üç ayrı servis kanalında hizmet verir. Müşteri Deneyim Merkezi’nde birden fazla dilde çoklu kanallarda müşteri hizmetleri, telesatış, chat gibi kanallarda son kullanıcı ve kurumlarla doğrudan iletişim kuran şirketlere müşteri iletişimi uzmanlarıyla destek olur. TechOps Center ile firmalara Birinci Seviye Teknik Destek hizmetleri, Yazılım Test Hizmetleri, Siber Güvenlik İzleme Hizmetleri gibi alanlarda 7×24 hizmetler sunar. Dijital Dönüşüm Ofisi’nde ise ticaretin demokratikleştirilmesine katkı sağlayarak KOBİ’lerin global pazarlara açılmalarına destek olacak altyapı ile süreç yönetimini yapmaktadır. CX Studio Müşteri Deneyim Danışmanlık Hizmetleri ile özellikle start-upların müşteri deneyim yolculuklarını tasarlamakta, geliştirmekte ve uygulamaktadır. Türkiye’nin hemen hemen her ilinde ve Almanya Dresden’de toplamda 3 bini aşkın çalışanı bulunan Tempo BPO’nun hedefi, yerel pazardaki gücü ile markaların mutlu müşteriler edinmesine elçilik etmek ve vermiş olduğu hizmetleri global pazarlara da sunarak Türkiye’nin Avrupa’nın hizmet merkezi haline gelmesine katkı sağlamaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ