Teşekkürler Onur Metin Şavluk

Teşekkürler Onur Metin Şavluk

Muhteşem Gecede Bizde Ödülümüzü Aldık…

CP Hotel Ankara’da Onur Metin Şavluk’un düzenlediği ve sunuculuğunu Aysun Şahin Mutlu (Aysunucu)nun yaptığı büyük bir organizasyonla ödül töreni ve 4 muhteşem defile düzenledi…

ONUR METİN ŞAVLUK – DR. ECE ÇAKIR

“Kadına Şiddete Hayır” temalı bu organizasyona basın ve televizyon kanalları, magazin ve dergiler, tanınmış sanatçı ve akademisyenlerin yanı sıra; bilinen büyük marka sahipleri de katılım sağladılar…


Defile öncesi yapılan ödül töreninde Cine5 medya kurumuna; En iyi magazin dergisi, internet haber portalı ve TV kanalı olarak ödülü Onur Metin Şavluk tarafından takdim edildi.


Cine5 TV Genel yayın yönetmeni ve aynı zamanda Davranış Bilimleri Aile Danışmanı Evlilik Çift Terapistliği Çocuk Ergen ve Yetişkin Terapistliği yapmakta olan DR. Ece Çakır ödülünü Onur Metin Şavluk’tan aldı.

BURÇAK EYLÜL – DR. ECE ÇAKIR

Ödülü almasının ardından bir konuşma yapan Ece Çakır; “Bu projede sevgili arkadaşım Onur aynı zamanda da dostumdur yine kendisiyle bir aradayız. Bu gün Ankara’da “kadına şiddete hayır” sloganı altında sizleri burada bir araya getirdi. Bu gün burada olan herkese teşekkür ederim. Bu ödülü Cine 5 TV yönetim kurulu başkanı Fethi Demirkol adına alıyorum. Kendisi kocaman bir alkışı hak ediyor çünkü kadınların hayatına dokunup, kendisi de kadına ve şiddete her zaman hayır demektedir” şeklinde konuştu.

FETHİ DEMİRKOL

Fethi Demirkol; En iyi magazin dergisi, internet haber portalı ve TV kanalı olarak ödüle layık görüldü. Ödül töreni sonrası telefon açarak Onur Metin Şavluk ve Ece Çakır’a teşekkür eden Demirkol; “Yıllardır kadınlarla çalışmaktayım ve onların bende, benim onların üzerinde emeğim çoktur. Kadınlar bizim her şeyimiz” dedi.

ÖZLEM GİRİTLİ

Yılın En İyi Bitki Tanıtıcısı ödülüne layık görülen Özlem Giritli’ye ise ödülünü Cüneyt Tek sundu. Giritli yaptığı açıklamada; “Kadına Şiddet Hayır temalı organizasyonda bulunmanın ;sadece kadına değil, canlı olan her şeye şiddete hayır dediğimiz, kıymetli birçok iş insanı ,üretici, uzman doktorlarımızın bulunduğu gecede bende Yılın En İyi Bitki Tanıtıcısı ödülüne layık görüldüm. Bu Muhteşem organizasyon için Onur Metin Şavluk’u tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

BURÇAK EYLÜL

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ