TÜSİAV 29. yaşını Gazeteciler Cemiyeti’nde kutladı

TÜSİAV 29. yaşını Gazeteciler Cemiyeti’nde kutladı
  • Gündem / Manşet
  • 11/05/2024 09:38
  • TÜSİAV 29. yaşını Gazeteciler Cemiyeti’nde kutladı için yorumlar kapalı
  • 33

Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı (TÜSİAV), 29’uncu Kuruluş Yılı Kutlama Resepsiyonunu Gazeteciler Cemiyeti’nde gerçekleştirdi. Türkiye’nin bürokrasi ve politika hayatından çok sayıda davetlinin bulunduğu törende, Türk siyasetinin önde gelen isimlerinden 97 yaşındaki Ali Naili Erdem’e “100 Yılın Siyasetçisi” ödülü takdim edildi. Gazeteciler Cemiyeti adına verilen şükran ödülünü ise Başkan Vekili Savaş Kıratlı teslim aldı.

Açılış konuşmasında 29. yıla dikkati çeken TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak, “29 yıl önce bu vakfı kurduk. Kendimizi adadık. Devletini milletini seven, ülkesi için ne yapabileceğini düşünen arkadaşlarımla toplandık. O arkadaşlarımla beraber gece gündüz koşturuyoruz. Şükran günleri düzenliyoruz, vefa günleri düzenliyoruz. Herkesin bu ülkeye borcu var. Herkesin Atatürk’e borcu var. Bugün bir bayram sevgili dostlarım. Bugün sivil toplumun bayramı. Dernek ve vakıf gibi kuruluşların hepsi ülkesi için ne yapabileceğini düşünüyor. Hepsi kendini devletine ve milletine adamış insanlar. Dernek, vakıf, platform ve tüm oluşumların değeri çok büyük.” ifadelerini kullandı.

KADRİYE CİRİTCİ – VELİ SARITOPRAK

Kuruluşundan bu yana 29 yıl boyunca sanayi ve iş dünyasını aynı çatı altında toplayan Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı (TÜSİAV), Gazeteciler Cemiyeti ev sahipliğinde yeni yaşını kutladı. STK ve iş dünyası temsilcilerinin bir araya geldiği etkinlikte, TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak’ın açılış konuşmasının ardından TÜSİAV’a katkı sağlayan kişi ve kurumlara şükran ve vefa ödülleri takdim edildi.

ASLIHAN BARIŞ

KADRİYE CİRİTCİ

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ