ULUSLARARASI TASARIMCILAR SON KOLEKSIYONLARINI İSTANBUL’DA SUNDU

ULUSLARARASI TASARIMCILAR SON KOLEKSIYONLARINI İSTANBUL’DA SUNDU
  • Magazin / Manşet
  • 16/06/2022 07:36
  • ULUSLARARASI TASARIMCILAR SON KOLEKSIYONLARINI İSTANBUL’DA SUNDU için yorumlar kapalı
  • 266

Togethere Muhafazakar Moda Zirvesi’nin defilesi, Intercontinental İstanbul’da 22 markanın katılımıyla gerçekleşti…

Muhafazakar Moda’nın önemli öncülerinden biri olan #Markamarie’nin dünya çapında muhafazakar moda öncülerini bir araya getirmek için sanal bir platform olarak geçen sene kurduğu Togethere Summit’in defilesi İntercontinental İstanbul’da gerçekleşti.

Endonezya ve Türkiye’den 22 markanın ve koleksiyonların 6 görünümünün sergilendiği defilenin koreografisini Joker Ajans yaptı. İstanbul sonrasında Paris’te de gerçekleştirilecek olan defilenin özel teması ‘Kraliyet Deneyimi’ oldu.

#Markamarie’nin kurucu ortağı Franka Soeria, etkinlik hakkındaki düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi:
“Pandemi sonrası insanları motive etmek için tema olarak Royal Experience’i yani Kraliyet Deneyimi’ni seçtik. Royal, güzel şeylerle, sakin şeylerle özdeşleştirme ve aynı zamanda kiyafetlerdeki zarifliği vurgulamak adına seçildi. Umarız bu etkinlikle markalar, sektörün pandemi nedeniyle özlemiş olduğu moda defilesini yapmanın yanısıra, kendi aralarındaki dayanışmayı arttırırlar” ifadesini kullandı.

Defileye Jawhara Syari, Maisyara, Qnanz, Restu Pratiwi, Sarkis, Qaireena Hijab, PJ by Pipik Juliana, Mustbe Hijab, Mauza, Jawhara, Ready To Wear, Khazzanah x Sahla, Ar Rafi Premium, Aurakay Syari, Elin Merlin, Joza, Kaluna by Ika Rafika, Kayunie Premium, Khanza Maryam, MasnuAsrt Bride by Pinar Pehlivan, Al Tatari ve Fidda markaları katıldı. Etkinlik ayrıca Youtube Togethere Summit üzerinden canlı olarak yayınlandı ve youtube kanalından her zaman izlenebilir. (bit.ly/TogethereSummitIstanbul).haber:suat yanc

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ