Magazin Center

Ünlü isimleri buluşturan davet

Ünlü isimleri buluşturan davet

Ünlü isimleri buluşturan davet

Uni Baby ve Hande Soral iş birliği keyifli bir lansmanla kutlandı

Türkiye’nin öncü bebek bakım markası Uni Baby, “Uni Baby test eder, içiniz rahat eder” diyerek başlattığı yeni iletişim kampanyasının lansman toplantısını, marka elçisi Hande Soral’ın katılımıyla gerçekleştirdi.Davete, Hande Soral’ın yanı sıra pek çok tanınmış sima katıldı. Davette Soral’ı yalnız bırakmayan ünlü isimler keyifli vakit geçirirken Uni Baby ürünleri, kalite ve test süreçlerine yönelik bilgi edinme fırsatı da buldu.

Etkinlikte yaptığı konuşmada annelerin güvenilir yardımcısı Uni Baby’nin marka elçiliğini üstlendiği için gururlu olduğunu belirten Hande Soral, “Oğlum Ali’nin bakımında severek kullandığım Uni Baby markasının elçisi olmak benim için çok anlamlı” dedi.

Uni Baby, başarılı oyuncu ve çiçeği burnunda anne Hande Soral’la yeni bir iş birliğine imza attı. Soral, bebek bakımında anne ve babaların güvenilir yardımcısı Uni Baby Ailesi’ne marka elçisi olarak dahil oldu.

Aslıhan Doğan Turan, Müge Boz, Bengi Apak, Didem Balçın, Dila Tarkan, Gizem Hatipoğlu, Mert Vidinli ve Simge Fıstıkoğlu gibi pek çok ismin katıldığı davette Uni Baby’nin bebek bakımı ve ihtiyaçlarına yönelik ürünlerini geliştirme, üretim, kalite ve test süreçlerindeki bakış açısı paylaşıldı, aynı zamanda konuklar için atölye çalışması düzenlendi.

“Oğlum Ali’nin bakımında severek kullandığım Uni Baby markasının elçisi olmak benim için çok anlamlı” 

Annelerin güvenilir yardımcısı Uni Baby’nin marka elçiliğini üstlendiği için mutlu olduğunu belirten Hande Soral, “Bebek bakımında doğru içerikleri tercih etmek büyük önem taşıyor. Uni Baby de bebek bakımını ve ihtiyaçlarını ön planda tutan, bebeklerin hassas ciltlerine en az biz anneleri kadar önem veren bir marka. Bundan dolayı güvenle tercih ediyorum. Uni Baby ürünlerinin yılda toplam 40 binden fazla testten geçtiğini öğrendiğimde çok etkilendim. Uni Baby gerçekleştirdiği testlerle ebeveynlerin içini rahat ettiriyor. Uni Baby test eder, içiniz rahat eder sloganıyla yayınlanan reklam filmimizde bebek söz konusu olunca herkesin hassas olması ve dolayısıyla annelere müdahale edilmesi içgörüsü esprili bir dille ele alınıyor. Oldukça keyifli bir reklam filmi oldu. Ürünlerinin kalitesine güvendiğim ve oğlum Ali’nin bakımında severek kullandığım Uni Baby markasının elçisi olmak benim için çok değerli” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ