Magazin Center

’’YARALANMIŞ HAYATLARIN RUHLARINA MERHEM OLMAYA GELDİM’’

’’YARALANMIŞ HAYATLARIN RUHLARINA MERHEM OLMAYA GELDİM’’
  • Gündem / Magazin / Manşet
  • 18/03/2023 18:31
  • ’’YARALANMIŞ HAYATLARIN RUHLARINA MERHEM OLMAYA GELDİM’’ için yorumlar kapalı
  • 25 KEZ OKUNDU
PSİKOLOJİK YARDIM MELEĞİ

Ünlü Uzman Psikolog ve Yazar Yelda Başaran yakın çevresine  yardım  amaçlı gösterdiği mesleki ilgi ve alaka ile dost çevresini her geçen gün çoğaltırken takdir gören kişiliğiyle de dikkat çekiyor.

Asrın felaketine kayıtsız kalmayan ünlü psikolog gönüllü olarak depremzede vatandaşlarımıza  destek olmak için İstanbul dan bir otobüsle Antakya Hatay ve Kahramanmaraş çadır kent de hizmet vermek için yola çıktı. Üç gün üç gece felaket bölgesinde yaklaşık 2500 kişiyi ziyaret  ederek psikolojik destek veren Yelda Başaran depremzede vatandaşlarımızdan özellikle çocuklar ve kadınlar tarafından yoğun ilgiyle karşılanarak depremzedeler tarafından ‘’Ruhumuza iyi gelen Yardım Meleği ‘’

Olarak ilan edildi. Görevini tamamladıktan sonra huzurla istanbul’ageri döndü. Güzel Psikolog depremzelerin hikayelerini dinlerken kimi zaman duygu dolu anlar yaşayarak göz yaşlarına hakim olamadı.

Deprem bölgesinde 3 gün boyunca yolculuk yaptığı otobüste konaklayan Yelda Başaran yaralanmış hayatların ruhlarına merhem olabilmek için geldimyaraları hep birlikte saracağız dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ