Yılmaz Erdoğan ‘YETER’ dedi! Mahkemelik oluyorlar

Yılmaz Erdoğan ‘YETER’ dedi! Mahkemelik oluyorlar
  • Magazin / Manşet
  • 17/04/2024 06:36 | Son Güncellenme: 17/04/2024 06:38
  • Yılmaz Erdoğan ‘YETER’ dedi! Mahkemelik oluyorlar için yorumlar kapalı
  • 63

Geçtiğimiz şubat ayında Yılmaz Erdoğan ile Cansu Taşkın arasında bir ilişki olduğu söylentileri gündemde dolaşıma girdi. Fakat her iki taraf da konu hakkında uzun süre sessiz kaldı. Bu sessizlik, Cansu Taşkın’ın kardeşi

Elif Vurgun tarafından geçtiğimiz hafta yayınlanan ve ilişki iddialarını destekleyen görüntüleri sosyal medyadan paylaşmasıyla gündeme bomba gibi düştü.

Alınan bilgilere göre, Cansu Taşkın ve Elif Vurgun, geçen ağustos ayında Yılmaz Erdoğan’ın çiftlik evine misafir oldular. İkili, YIlmaz Erdoğan ile çekilmiş bazı fotoğrafları ‘anı’ olarak sosyal medya hesabından paylaştı. Gündeme gelen videoyu ise ünlü oyuncu Yılmaz Erdoğan’ın haberi olmadan kaydedildiği iddia edildi.

 

İddiaya göre, Elif Vurgun’un telefonla konuşuyormuş süsü verdiği esnada cep telefonu kamerası ile ortamı kaydetmeye başladı ve bu şekilde Yılmaz Erdoğan’dan habersiz olarak iki isme ait görüntüler kaydedildi.

Yılmaz Erdoğan’la yakınlaşan Cansu Taşkın, evinde misafir olduğu Yılmaz Erdoğan’ın aramalarına ve mesajlarına yanıt vermemesi üzerine, şubat ayında ilişkileri olduğunu iddia ederek basına bilgi sızdırdı.

Fakat Yılmaz Erdoğan, kendisiyle ilişkilendirilen bu görüntülerin sosyal medyada dolaşıma sokulmasından sonra büyük bir öfke duyduğu belirtildi ve avukatları aracılığıyla Cansu Taşkın ve Elif Vurgun hakkında dava açılması için talimat verdi.

Yılmaz Erdoğan, “TCK 134. Madde” uyarınca, kişilerin özel hayatının gizliliğini ihlal eden kişilere yönelik hukuki işlem başlatacak. Bu maddeye göre, gizliliğin görüntü veya seslerin kayda alınması yoluyla ihlal edilmesi durumunda, failler bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası alabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ