Zorlu Tekstil en trend ürünleriyle  Heimtextil Frankfurt Fuarı’na katıldı!

Zorlu Tekstil en trend ürünleriyle
 Heimtextil Frankfurt Fuarı’na katıldı!

Zorlu Tekstil en trend ürünleriyle  Heimtextil Frankfurt Fuarı’na katıldı!
  • Ekonomi / Gündem / Magazin / Manşet
  • 17/01/2023 12:09
  • Zorlu Tekstil en trend ürünleriyle  Heimtextil Frankfurt Fuarı’na katıldı! için yorumlar kapalı
  • 107

Türkiye’nin önde gelen ev tekstilleri üreticisi Zorlu Tekstil, sezona damga vuran tasarımlarıyla dünyanın en büyük uluslararası ev tekstili fuarı olan Heimtextil Fuarı’na katıldı. 10-13 Ocak 2023 tarihleri arasında Almanya’nın Frankfurt kentinde gerçekleştirilen Heimtextil’de Zorlu Tekstil, Valeron 2023 Koleksiyonu ve Disney Home lisanslı ürünleri ile yer alarak ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. 

Bünyesinde yer alan perde ve ev tekstili üretim tesisleri ve güçlü markaları ile ev tekstilinin lider kuruluşlarından biri olan Zorlu Tekstil yepyeni ürünleriyle, Frankfurt’ta düzenlenen Heimtextil 2023 Fuarı’na katıldı. Şirket, dünyanın en büyük ev ve tekstil ürünleri fuarı olan Heimtextil Fuarı’nda Disney Home ve Valeron markalarının 2023 koleksiyonlarını ziyaretçilerinin beğenisine sundu.

Valeron’nun yeni sezon koleksiyonu fuarda büyük ilgi gördü!

Ziyaretçilerden yoğun ilgi gören Valeron standında, yeni koleksiyonun en trend tasarımları sergilendi. Fresco, Plum ve Voyage olarak 3 farklı temada oluşturulan koleksiyon, doğadan aldığı ilhamı adeta şıklığın ihtişamıyla buluşturuyor. Jakar kumaşların ve dijital baskılı özel desenlerin yer aldığı tasarımlar, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Nevresim takımlarından, bornoz ve havlu çeşitlerine kadar oldukça zengin bir ürün yelpazesine sahip olan Valeron, yeni sezon trendlerinden aldığı izlenimler ve farklı tasarımlarla hazırlanan ürünlerle özel bir koleksiyona imza atıyor. İlk olarak Avrupa tekstil pazarında adını duyuran Valeron, koleksiyonlarını dünya çapında, başta Avrupa olmak üzere 40’a yakın ülkede 200’ü aşkın noktada piyasaya sunuyor.

 

Zorlu Tekstil’den Disney’in 100’üncü yılına özel tasarım!

Bugün perdeden nevresime, yatak örtüsünden havlu ve lisanslı ürünlere kadar uzanan geniş ürün yelpazesi sunan Zorlu Tekstil, özgün tasarımları, ürün çeşitliliği ve kalitesi ile fuarda dikkat çekti.

Disney’in yeni bir konumlandırması ile tüm dünyayla buluşturduğu Disney Home markasının Avrupa, Rusya ve Türkiye’deki üretim, satış ve pazarlama hakkını elinde bulunduran Zorlu Tekstil, Disney’in 100. Yılına özel olarak tasarladığı D100 özel nevresim takımını da fuarda ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Bir üretici olarak Disney Home lisanslı ürünlerinde çok güçlü bir konumda olan ve dünyanın en popüler ve sevilen karakter lisanslarına sahip Zorlu Tekstil, ayrıca Disney Home’da yer alan Marvel ve Lucas gibi farklı lisans karakterlerine sahip ev tekstili ürünleriyle fuarda büyük ilgi gördü.

Zorlu Tekstil Grubu Hakkında

Zorlu Tekstil Grubu’nun ana faaliyet konusu iplik, perde ve ev tekstili ürünleri (çarşaf, nevresim takımları, yatak örtüsü, masa örtüsü, pike) üretimi ve pazarlamasıdır. Zorlu Grubu’nun ilk şirketi olma özelliğini taşıyan Korteks, Avrupa’nın en büyük polyester iplik üreticisidir. Nevresim üretiminde Avrupa’nın en büyüğü olan Zorluteks dünyada da ilk üç içinde yer almaktadır. Şirket aynı zamanda entegre perde üretiminde Avrupa’da liderdir. Grup TAÇ markalı perde ve nevresim ürünleri ile Türk ev tekstili sektörünün lideri konumundadır. Zorlu Tekstil Grubu, Türkiye’nin tek uluslararası ev tekstili mağazalar zinciri Linens ile de sektöre yenilikçi ve öncü bir ev tekstili mağazacılık anlayışı kazandırmıştır. Grubun geliştirmiş bulunduğu Valeron markası öncelikle Avrupa pazarında tanıtılmış, daha sonra iç pazarın beğenisine sunulmuştur.

Zorlu Grubu’nun ev tekstili alanındaki faaliyetleri yıllar içinde hızlı bir büyüme göstermiş ve Türkiye’nin sınırlarını aşarak dört kıtaya yayılmıştır. Yaklaşık 7000 çalışanı ve 800,000 m2’lik kapalı alana sahip üretim tesisleri ile Zorlu Tekstil Grubu dünyanın önde gelen ev tekstili üreticilerindendir.

Heimtextil hakkında

Her yıl düzenlenen Heimtextil Fuarı’na tüm dünyadan, yüzlerce firma katılarak, ürünlerini uluslararası bir ortamda sergileme imkânı buluyor. Tekstil sektörü profesyonellerinin uluslararası bakış açısı kazanmaları ve rekabet ortamlarını incelemeleri amacını güden fuarda; yer, duvar ve pencere dekorasyonundan, yatak ve masa örtüsüne kadar her türlü ev tekstili ürünü yer alıyor. Çeşitli forumların da yer aldığı fuar süresince izleyicilere ve katılımcılara yeni ürünleri tanıma, tasarımcılarla tanışma ve sipariş verme fırsatı da sunuluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ