Burçlara göre ev dekorasyonu

Yüksek Topuklar olarak burçlara göre ev dekorasyonu hakkında merak ettiklerinizi derledik. Ev dekorasyonunuz için özel haberimizi hemen okuyun!

Burçlara göre ev dekorasyonu
  • Manşet
  • 12/07/2022 15:42
  • Burçlara göre ev dekorasyonu için yorumlar kapalı
  • 224

Ev dekorasyonunun en güzel yanı, evimizi kendi zevkimize göre dekore etmektir. Peki, ev dekorasyonunu burcunuza göre yapmayı hiç düşündünüz mü? Her burca özel renk, aksesuar ve dekorasyon fikirleri mevcut. Yüksek Topuklar ekibi olarak burçlara göre ev dekorasyonu hakkında merak ettiklerinizi derledik. Burcunuzun özelliklerine göre ev dekorasyonunuza karar vermek için özel haberimizi hemen okumaya başlayın!

Koç burcu

Ateşli ve tutkulu bir burç olan Koç burcu için kırmızının tonları harika bir seçim. Koç burcunda olanlar evlerini kırmızının tonları olan kızıl ve yakut rengi ile dekore edebilir. Bu renkleri içeren tablolar ve aksesuarlar da evinizin dekorasyonuna farklı bir hava katar.

Boğa Burcu

Toprak grubundan olan Boğa burcu için doğal yeşil tonlar öneriliyor. Boğa burçları ev dekorasyonlarında zümrüt rengini kullanabilir. Yeşil kadife koltuklar evinize harika gösterecektir.

İkizler Burcu

İkizler burcu için sarı ve yeşil renkleri doğru tercih. İkizler burcuysanız evinizi sarı ve yeşil tonlarda yastıklarla renklendirebilir, duvarları, halıları ve mobilyaları bu renklerde seçebilirsiniz.

Yengeç Burcu

Sezgisel bir yapıya sahip olan Yengeçler için ametist tonları uygundur. Yengeç burçları ev dekorasyonunda morun tonlarını kullanabilir.

Aslan Burcu

Aslan burcu için şanslı rengi olan altın tonları önerilmekte. Aslan burçları evlerini kehribar rengi kanepeler, altın sarısı işlemeleri olan yastıklar kullanarak dekore edebilir.

Başak Burcu

Başak burcu için en huzurlu renkler yeşil ve mavinin tonlarıdır. Toprak grubu olan Başak, evini yeşilin ve mavinin huzur veren sıcak tonlarını kullanarak döşeyebilir.

Terazi Burcu

Kararsız bir burç olan Terazi için en doğru tercih pastel renklerdir. Teraziler evlerini pastel renkleri kullanarak dekore edebilir.

Akrep Burcu

Tutkulu Akrepler, tutkunun rengi olan kırmızının tonlarını evlerini dekore ederken kullanabilirler.

Yay Burcu

Yay burcu için morun tonları öneriliyor. Yaylar evlerini mor detaylar kullanarak tasarlayabilir.

Oğlak Burcu

Kararlı ve güvenilir olan Oğlaklar ev dekorasyonunda safir rengini kullanabilir. Mavinin koyu tonları Oğlaklar için doğru tercihtir.

Kova Burcu

Sınırsız hayal gücüne sahip Kovalar için mavi ve yeşilin tonları uygundur. Kova burcu, ev dekorasyonunda deniz mavisini ve açık yeşil tonlarını kullanabilir.

Balık Burcu

Duygusallıklarıyla bilinen Balık burçları için ev dekorasyonunda su yeşili öneriliyor.

Burçlara göre evleri öğrendiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ