Cem Yılmaz Sahneyi Terk Etti

Cem Yılmaz Sahneyi Terk Etti

Ünlü komedyen Cem Yılmaz son gösterisinde kadın bir seyircisinin Cem Yılmaz’ın esprilerine yüksek bir ses tonuyla ” evet ben de, aynen ben , aynen aynen, hıhı”…gibi sözlerle karşılık vermesi Cem Yılmaz ‘ı sinirlendirdi ve sahneyi terk etti. Ardından diğer seyirciler “ayıp senin yaptığın”diyerek tepkiler gösterdi ve kadın seyirci dışarıya çıkarıldı.
Daha sonra tekrar sahneye dönen Cem Yılmaz kaldığı yerden devam etti. Bu durum önce sosyal medya da daha sonra haber sitelerinde yayıldı.


Haberin yayılması ardından Cem Yılmaz yaptığı bir açıklama da ise; ” Seyircim sahneye uzak bir bölgede 2 seyircinin taşkınlık yaptığını ve sahneyi duyamadıklarını söyledi ben de konfor sağlandıktan sonra geri devam ettim. Dün mü başladık bu işe? Gösteriye gelen gelmeyen yorum yapıyor ” dedi.
Bu olayın ardından ünlü komedyen İki kişinin taşkınlık yaptığını doğrulasa da sinirlendiği için değil de konfor sağlanması için terk ettiğini açıklaması” işinde profesyonel bir komedyen haberlere bu şekilde konu olmak istemiyor” şeklinde değerlendirildi.
Haber: Bahar Önen BÜKE

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ