Düğün Hazırlıkları Yapıyorlardı: Mehmet Ali Erbil ve 40 Yaş Küçük Sevgilisi Gülseren Ceylan Ayrıldı

Düğün Hazırlıkları Yapıyorlardı: Mehmet Ali Erbil ve 40 Yaş Küçük Sevgilisi Gülseren Ceylan Ayrıldı
Mehmet Ali Erbil ve düğün hazırlıkları yaptığı 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan’dan şok ayrılık! Çiftin Ceylan’ın istekleri yüzünden ayrılık yaşadığı iddia edildi…

Ünlü sunucu ve oyuncu Mehmet Ali Erbil ve evlilik hazırlıkları yaptığı Gülseren Ceylan bir süredir magazin gündemindeydi.

Çift aralarındaki yaş farkı sebebiyle eleştiri alsa da, Erbil, sevgilisini hem tektaş yüzük hem de spor araba hediyesi ile şımartarak kimselere aldırış etmiyordu…

Çift aralarındaki yaş farkı sebebiyle eleştiri alsa da, Erbil, sevgilisini hem tektaş yüzük hem de spor araba hediyesi ile şımartarak kimselere aldırış etmiyordu...

Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil ile aynı yaşta olan Gülseren Ceylan “Durumun parayla ilgisi yok. Ben onun yanında çok mutluyum. Hayatımda hiç mutlu olmadığım kadar mutluyum kimsenin ne dediği de umurumda değil” şeklinde konuşmuştu.

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil ile aynı yaşta olan Gülseren Ceylan "Durumun parayla ilgisi yok. Ben onun yanında çok mutluyum. Hayatımda hiç mutlu olmadığım kadar mutluyum kimsenin ne dediği de umurumda değil" şeklinde konuşmuştu.

Ancak Kasım’da Amerika’da düğün yapması beklenen çiftten kötü haber geldi: Erbil’in Ceylan’ın isteklerine yetişememesi sebebiyle ilişkinin sonlandığı iddia edildi.

Ancak Kasım'da Amerika'da düğün yapması beklenen çiftten kötü haber geldi: Erbil'in Ceylan'ın isteklerine yetişememesi sebebiyle ilişkinin sonlandığı iddia edildi.

İddialara göre, Ceylan’ın hediye olarak ev istemesi ikili arasında krize neden oldu ve ayrıldılar.

İddialara göre, Ceylan'ın hediye olarak ev istemesi ikili arasında krize neden oldu ve ayrıldılar.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ