KRALİÇE PINAR GÜVE,  GÜL ÇELEN ‘İN  ALTIN ORAN  KAŞ TASARIMIYLA BÜYÜLÜ BAKIŞLARA SAHİP OLDU.

KRALİÇE PINAR GÜVE,  GÜL ÇELEN ‘İN  ALTIN ORAN  KAŞ TASARIMIYLA BÜYÜLÜ BAKIŞLARA SAHİP OLDU.
  • Magazin / Manşet
  • 12/02/2024 16:55
  • KRALİÇE PINAR GÜVE,  GÜL ÇELEN ‘İN  ALTIN ORAN  KAŞ TASARIMIYLA BÜYÜLÜ BAKIŞLARA SAHİP OLDU. için yorumlar kapalı
  • 39

KRALİÇE PINAR GÜVE,  GÜL ÇELEN ‘İN  ALTIN ORAN  KAŞ TASARIMIYLA BÜYÜLÜ BAKIŞLARA SAHİP OLDU.

Best Model Of Türkiye  2023 Yarışmasında 3. Seçilen podyumların yeni taçlı güzeli Pınar Güve podyum dünyasına yarışma ile birlikte hızlı bir giriş yaptı. Şimdiden birçok firmanın defilesinde boy gösteren taçlı güzel, Gül Çelen Kadın Kaş Tasarımını tercih ederek doğallığını ve güzelliğini koruyarak  güzel gözlerini  daha da ön plana çıkarıyor.

ÜNLÜLERDEN  ALTIN ORAN KAŞ TASARIMINA BÜYÜK RAĞBET

Güzelliğine ve bakımına önem gösteren hanımların, oldukça popülerliliğini koruyan kadın kaş tasarımı ve yüz bütünlüğünde güzelliğini ön plana çıkaran Gül Çelen,güzelliğini, bakışlarını önemseyen, hiç kaşı olmayan, form bozukluğu yaşayan, makyajın kaş bütününde büyük farklılık kattığını farkında olan kişilerin vazgeçilmezi gül çelen kadın Kaş tasarımı bugünlerde çok trend. Mankenler, sanatçılar ve dizi oyuncularının çok rağbet gösterdiği Micropigmentasyon, altın orana göre kaş tasarımını yanı sıra microblading ve pudralama kullanmak, genç, dinamik ve derin anlamlı bakışlar elde etmenin vazgeçilmez bir yolu haline geliyor.

Bu her iki teknik kişilerin talepleri üzerine değişmekte. Micropigmentasyon daha yoğun bölümlü sevenler, microblading işlemi ise daha doğal bir görünüm hafif dokunuşlar isteyen kişilerde ya da uzman olarak kendisi de cilt yağışına bağlı hangi teknik hangi cilde uygulanır yönlendirme yaparak farklılık göstermektedir. Taçlı güzel Pınar Güve de microblading ile hem doğal hem de çok etkileyici bakışlara sahip oldum ‘dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ