MODA TASARIMCI DİLEK ÖZDEMİR’DEN MUHTEŞEM TİYATRAL DEFİLE

MODA TASARIMCI DİLEK ÖZDEMİR’DEN MUHTEŞEM TİYATRAL DEFİLE

MODA TASARIMCI DİLEK ÖZDEMİR’DEN MUHTEŞEM TİYATRAL DEFİLE
Cemil Candaş Kent Kültür Merkezinde Fethi Demirkol Organizyonunda yapılan Dilek Özdemir defilesi izleyenlerce ayakta alkışlandı.Koreografisini ünlü koreograf Asil Çağıl’ın yaptığı tiyatral defilenin teması’Tasarımcının Eylemi’konuluydu.

Başarılı moda tasarımcısı Dilek Özdemir markasının 10.yılında yaptığı bu muhteşem tiyatral defilede kadının cazibeli, cüretkar, şifacı, hırçın, sevecen, maskülen, duru ve daha sayılabilir sayısız özelliğini tek bir bedende toplayan ‘GÜZEL KADINLAR’dan ilham alarak oluşturduğu koleksiyon izleyenleri büyüledi.

Organizasyonu FD Magazin Fethi Demirkol’un yaptığı kusursuz  gecenin mimarları Kübra Karadeniz ve Seren Damla Güler, sunucuları Sevtuğ Kasapbağlu ve Ferit Evgi idi.

TAÇLI GÜZELLER TİYATRAL DEFİLEDE  İZLEYENLERİ BÜYÜLEDİLER.

Tiyatral defilede bir balo sahnesi canlandırıldı.Dönem müzikleri, dekor ve koreografisiyle birleşen  güzel showbüyük bir keyifle izlendi.Defilede Yağmur Ayaz, Melike Yalnız, Melissa Aslan, Büşra Karakaş, Yanita Shmidt, Su Akkuyu,Tuğçe Tekin, Maylin Uyanık, Deniz Eser, Burcu Şeritoğlu, Leena Shindondola, Surayya Shamuratova , Ellena Plamenac, Elif Tokgöz, Lada Gaydari,Merve Karslı, Pelin Şen,Shiba Najafnejad ve Yasemin Turhan,  taçlı güzellerin yanında Furkan Yıldırım, Furkan Turan, Akın Tekgöz ve Natig  Khalafow gibi yakışıklı modeller Şinasi Günaydın’ın birbirinde şık smokinleriyle podyuma çıktı.

Gecede hem defileye çıkan hem de şarkı söyleyen Amerika’da yaşayan model/şarkıcı Maylin Uyanık izleyenlerden tam not aldı. Defilenin saç va makyajları Altier Academy tarafından yapıldı.

Defilede yer alan  başarılı model Su Akkuyu da bir şarkı ile gecede sahneye çıktı.Gecenin sonunda gecenin sunucusu başarılı ve güzel şarkıcı Sevtuğ Kasapbaşoğlu’nun şarkılarıyla gece son buldu.Defileye katkılarından dolayı Moda Tasarımcı Dilek Özdemir, Koreograf Asil Çağıl, Erkek Moda Tasarımcı Şinasi Günaydın, Make Up Ekibi Altıer, Cine5 Tv Ekibi, Elite Dergisi sahibi Oktay Atasoy, Söke Söke Futbol Yapımcısı Hakan Bodur, 50fifty Program Yapımcısı Suat Yanç’a da  teşekkür plaketleri verildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ