Magazin Center

“OA Medya Ünlü Model ve Oyuncu Eva Maya’yı Bünyesine Katıyor”

“OA Medya Ünlü Model ve Oyuncu Eva Maya’yı Bünyesine Katıyor”
OA Medya, Yılın Transferi konumunda olan ve OKTAY ATASOYyönetimindeki Elite Dergisi’nin Başarısına Katkıda Bulunacak Ünlü Model ve Oyuncu Eva Maya’yı Basın Koordinatörü olarak bünyesine katıyor.

Eva Maya, modellik ve oyunculuk kariyeri boyunca birçok ödül kazandı ve sektörde öncü bir isimdir. OA Medya’nın yeni Basın Koordinatörü olarak, kurumun marka imajını ve görünürlüğünü artırmak için elinden geleni yapacak ve derginin başarısına katkıda bulunacak.

OA Medya Yönetim Kurulu Başkanı Oktay AtasoyEva Maya‘nın bünyesine katılmasının kurum için büyük bir fırsat olduğunu ve onun profesyonelizmi ve yeteneği ile kurumun imajını ve görünürlüğünü artıracağını belirtti.

OA MedyaEva Maya‘nın bünyesine katılması ile birlikte, yönetmindeki Elite Dergisi’nin başarısını arttırmayı ve marka imajını güçlendirmeyi hedefliyor. Kurum, bu adım ile birlikte müşterilerine daha iyi hizmet verebilmeyi ve sektörde lider bir konumda bulunmayı hedefliyor.

OA Medya, Eva Maya‘nın bünyesine katılmasıyla birlikte, gelecekte de benzer adımlar atmayı ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ